Přejít na obsah

panasonic a DVB-C


Návštěvník peatro

Doporučené příspěvky

Návštěvník peatro

Na území České Republiky přímo nejsou stanovené vysílací normy pro DVB-C

vysílání. A proto, i když fyzicky je v našich televizorech DVB-C tuner

přítomen, se společnost Panasonic Czech Republic rozhodla tento tuner uvést

jako neaktivní. Tuner je aktivní např. v profilu Švédsko, nebo Finsko.

Společnost Panasonic Czech Republic v současné době vyvíjí maximální úsilí

pro to, aby se v modelové řadě televizorů pro rok 2010 uvedl DVB-C tuner

oficiálně aktivní v profilu ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peatro

Dobrý den,

 

stejně tak se zaměřujeme na vývoj nového softwaru pro stávající televizory.

Tento požadavek byl předán na vývojové oddělení. Nicméně také v tuto

chvíli není v mých silách výsledek potvrdit.

 

Děkujeme a přejeme Vám hezký zbytek dne.

 

Zákaznická podpora Panasonic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrS

Panasonicu bych měl tedy taky jeden dotaz není možné implementovat funkci PVR na usb disk?

 

Jsou některé panasonic lcd které by měli dvb-s/s2 a dvb-c tuner dohromady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Dobrý den,

 

stejně tak se zaměřujeme na vývoj nového softwaru pro stávající televizory.

Tento požadavek byl předán na vývojové oddělení. Nicméně také v tuto

chvíli není v mých silách výsledek potvrdit.

 

Děkujeme a přejeme Vám hezký zbytek dne.

 

Zákaznická podpora Panasonic

 

Tak, jestli to je pravda, tak to je skvělá zpráva. Teď jenom, jestli ten nový SW, který aktivuje DVB-C tuner pro Česko, skutečně vyvinou a pustí na síť, aby se mohly televize zaktualizovat. Uvidíme, necháme se překvapit. Doufám, že budu překvapen příjemně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

No to mě trochu zaskočilo, chtěl jsem zde hodit dotaz,zda některý z majitelů této telky neustál problémy s DVB-C a jeho špatně zobrazovaným EPG a raději přepnul na CZ a pořídil Handan 7000HD či něco od jiné značky v DVB-C?

Na EPG jsem docela závislý a představa o něj přijít mě netěší. Asi bych snad raději platil o 150kč měsíčně za pronájem Handanu (platí manželka :-), nevím...

Taky by mě zajímalo, jestli jsou rozdíly v kvalitě integrovaného tuneru versus Handan 7000HD, NanoXX 9500 HD-C, TechniSat Digit HD8-C, Vantage HD-7100 C atd... Kvalitou myslím především obraz, menu, ovládání, tuhnutí + celkový dojem. Jsou stroje, které zapínám s pocitem, že jsou to krámy co do mé sestavy nepatří a nevážím si jich a nejhorší je, pokud ani není jiná volba... (CV-5000)

Nejde o to jen koupit telku,ale ještě ji nakrmit tím nej co jde za rozumný peníz, když nějaká ta kačka ještě zbyde. Myslím že tohle by mohlo zajímat každého, kdo už si tuhle plazmu pořídí...

A zase by mě naštvalo něco koupit a pak stáhnout FW co by konečně vyřešil problém s EPG. I když co někteří píšou, ladění integrovaného DVB-C a další manipulace je docela porod... Pokud by měl ještě horší obraz než externí STB, nebylo by ani po čem toužit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peatro

nemam zkusenosti s HD SETBOXEM , ale co se PAL tyka lepsi obraz mam pres interni tuner nez na starsim LCD kde pouzivam handan 6000, musim rict ze Handan mi prijde jako uplny kram a hlavne na panasonicu se mi jeste nestalo za 3 mesice ze by mi neco zamrzlo a odezva pri prepinani kanalu je taky rychlejsi, co se tyce vykreslovani EPG neni zcela korektni , ale to neznamena , ze neni citelne, pouze diakritika je zadrhel ale da se to precist a hlavne jsem rad ze jsem odboural jeden zbytecny ovladac navic k uzivani TV a 150/mesic usetreno, novy firmaware ktery aktivuje dvb-c tuner v ceske lokalizaci se da ocekavat na jare, a take ti kteri jeste nevlastni TV panasonic a radi by poridilli, radim pockat do dubna pristiho roku, budou nove modely a tam uz bude vse korektni jako u TV sony :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

Díky za zkušenost, přesně to jsem potřeboval slyšet. Že je krom EPG a nejspíš i ladění a uspořádávání programů lepší a kvalitnější tuner v Panasonicu. Navíc jak píšeš o další krám v bytě míň.

Ovšem v tom případku je teď nejblbější doba na nákup dobré plazmy. Nejlepší a nejdražší byl Pioneer,který už není. Po dlouhém studování myslím že mu nejvíc konkuruje TX-P50V10E, jenže ta zas nemá dořešen FW pro DVB-C a především spustu lidí nejvíc ruší blikání velkých bílých ploch,což unavuje oči. FW se možná dořeší, to by se přežít dalo,blikání ne. A sotva jí klesnou ceny že začne být zajímavá a dá se konečně pořídit (z dobrých zdrojů) pod 40 litrů, začne padat slovo "nové modely". Toho jsem se bál nejvíc, TV letos pořídit už musím a čekat zase do příštího podzimu, až se ty nové modely začnou teprve pořádně prodávat a klesnou z jistě prvních 60litrů níže, na to už nervy nemám a můžem to tak odkládat pořád, nemám recht? :-( Čekal jsem až začne UPC vysílat pořádně v HD, Nova jede, ČT každým dnem a těch skoro 100 filmů v HD už nemám kam v PC skládat. :? Takže se zdá se budu trápit s pochybným EPG a snažit se ignorovat blikání a říkat si, že jsem jinou možnost neměl... Není nad 100% nákupy, kdy si je člověk jist vším, zvlášť po tak dlouhém bádání, tyhle kompromisy mě ničí. :x

A nejvíc mě zničí, až se na jaře objeví zpráva, že do starších modelů se FW s korektním EPG a možností volby CZ pro DVB-C přece jen neudělal, z důvodů toho a toho, prostě smůla, kupte si novější modely... Jak kdyby to bylo spotřební zboží za pár tisíc... A fakt bych se nedivil, kdyby to tak skončilo. :pale:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nebudeš používat satelitní příjem, potom vhodným modelem může být TX-P50S10E, s blikáním by problém být neměl, přístroj má 400Hz zpracování obrazu. Už 100Hz na úhl. 42 nebliká.Pokud dodržíš rady z for, tak ani s laděním není zásadnější problém. Ty jsem spíše zaznamenal u konkurenčních zn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...