Přejít na obsah

panasonic a DVB-C


Návštěvník peatro

Doporučené příspěvky

Návštěvník peatro

vieara cast nemam, ja jsem toho nazoru ze je nejlepsi koupit orezane fulko ... ty nadstandartni fce je lepsi poridit zvlast na nejakem media playeru, kde ta podpora je daleko lepsi a hlavne clovek nenarazi na nejakou kolizi ci nedostatecnost jako vieara cast u panasonicu nebo opozdeny vystup digi audio u samsungu ci nepodpora mkv v usb 2.0 anebo jest-li tak nemoznost prepnuti audio stopy.....atd atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, vyzkouším. S tím Švédskem jsem se trápil také. Pořád mi mizelo to co již bylo nastavené...Přešel jsem na Finsko i s tím, že znaky v EPG nebudou korektní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

všechny TV Sony mají ofiko a laděný na podmínky UPC, ale myslím, že i některé nové Philipsy, ale je tu někde list s TV a přístrojů podporující české DVB-C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

Bože tu telku už půl roku sleduju a do vánoc ji musím mít doma,ten tuner mě ale pěkně štve. Nejdřív jsem o něm ani nevěděl, později zavrhoval právě kvůli nepodpoře CZ znaků, ale jak to tak vypadá, z důvodů úspor jej stejně budu využívat, za ty prachy to sakra mohli dotáhnout do konce, lajdáci! Furt nějaké kompromisy, ještě jsem snad doma neměl komponent co by ode mě dostal plný počet hvězdiček...

Je nějaký rozdíl mezi naladěním Finska a DE? Chtělo by to nějakého hackera, co by do toho FW vlezl a skloubil ty chybějící věci do sebe. Ale takoví jsou možná někde v Rusku a ti zas mají azbuku :?

Takže budem všichni tajně doufat a čekat co bude a nebo spíš nebude. Obávám se ale že bez znaků EPG nevydržím, listuju v tom dnes a denně. Hold budu muset přišetřit na set-top-box, další krám do baráku jen kvůli tomu, že inženýrům v Panasoniku republika, kde se sama TV vyrábí, nestojí za snahu dotáhnout její FW k dokonalosti... :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Zkoušel jsem to naladit na to Švédsko. Bohužel mi to nenaladilo všechny kanály, nevím, jestli by je tam šlo nějak dodat, moc jsem se tím nezabýval. Ale je fakt, že při Švédsku EPG zobrazuje české znaky korektně. Bohužel zprovoznění archivu Nova.cz při jiné zemi než Česko ve Viera Castu se nekoná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...