Přejít na obsah

panasonic a DVB-C


Návštěvník peatro

Doporučené příspěvky

Návštěvník peatro

rad bych vedel , jestli se nekomu podarilo naladit DVB-C kanaly ve svedske lokalizaci, samozdrejme vsechny? ve finstine to ma v EPG divnou diakritiku...

je to vlastne jen firmwerova nedostatecnost.........ma nekdo nejake informace, jest-li to bude panasonic do budoucna resit? nejakou aktualizaci firmwearu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při nastavení Švédsko se nenaladí všechny programy ale jsou korektně znaky v EPG, při nastavení Finsko je naladění v pořádku ale problémy jsou s háčky a čárkami v EPG. Není to ale tragedie a zvykneš si.

Obchodní odd. Panasonicu mi odpovědělo, že o nějaké aktualizaci firmware neuvažují a svedli to na ůdajnou neexistenci normy pro DVB-C v CZ (?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jin

Ja mam taky nove Panasonica s v Cesku "neviditelnym" DVB-C tunerem. A muzu potvrdit to co psal Mih. Akorat mam navic u Finska v EPG nejen spatne zobrazeny pismena s diakritikou, ale navic mam i posunuty cas o hodinu dopredu (nepodarilo se mi to nikde najit to zmenit).

 

A navic jeden velkej problem, ze multiplex 170,50 MHz s HBO a Cinemaxama Panasonic neustale "ztraci". Proste po jednom dni naladeni hlasi u techto kanalu z tohoto multiplexu "Zadny signal". Duvodem je, ze Panasonic nepochopitelne frekvenci 170,50 MHz ztrati a preladi tyto kanaly na 170 MHz nebo dokonce 169 MHz. Sice pomuze dat "Rucni ladeni", kde se sice zobrazi "Zadny novy kanal nenalezen", ale kanaly z tohoto multiplexu se zase zobrazi. Druhy den jsou ale zase nedostupne....

Nemate s tim nekdo zkusenosti?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Správný čas si nastav v menu TV.

Stejný problém se 170,50 Mhz - po vypnutí se přeladí na 169,50. Asi se s tím nedá nic dělat, vyzkoušel jsem všechno možné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

A jestli si koupíš TV Panasonic, která má Viera Cast (internetová televize), tak se připrav, že pokud budeš chtít zprovoznit DVB-C tuner, tak se musíš smířit s tím, že nebudeš mít přístup na archiv nova.cz prostřednictvím Viera Castu. Musíš si vybrat, co radši oželíš, buď Viera Cast nebo DVB-C tuner. Jinak při nastavení u Finska je to EPG příšerné, prostě to vůbec neumí české znaky. Jak je to se Švédskem nevím, to jsem nezkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jin

Tak diky za pomoc v tom nastaveni casu :oops: !

Jinak to ztrácení toho multiplexu 170,50 MHz je fakt vopruz, ale, jak pisete, neda se s tim nic delat.... Jenom denne ladit anebo koukat jenom na HBO HD (ktery vysila na jinym multiplexu) a ty zbyly dve HBO mazanice ozelet....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Halt nemůžeme mít všechno, většina TV má zase jiné problémy. Panasonic tam ofic. zatím DVB-C tuner nemá, tak si můžeme stěžovat na lampárně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peatro

reseni HBO a multiplexu je MENU / NASTAVENI SYSTEMU / AKTUALIZACE SYSTEMU / HLEDAT V POHOTOVOSTNIM STAVU dat sipkou do strany pozici vypnout !!

tod vse a rucne prenadstavit na 170,50 hz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peatro

spis faram nad tim proc ve svedske lokalizaci nechce zobrzit vsechny kanaly, protoze kdy dam aktualizace v hledacku tak se mi tam objevi, ale kdyz prejdu do normalniho modu z aktualizacniho tak tam nejsou, to same po rucnim ladeni , chybi mi tam napr. ceske stanice jako nova,ct1 atd tak zadam jejich frekvenci ale misto nich mi treba zase zmiznou slovaci jako markiza , stv1 a spol no je to bordel a predevsim neschopnost panasonicu , jinac telka je fajn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...