Přejít na obsah

panasonic a DVB-C


Návštěvník peatro

Doporučené příspěvky

Seznam kanalu v digitalu je zde:

http://www.upczone.cz/download/seznam_muxu.htm

 

Co se tyka problemu s udrzeni kanalu po vypnuti, tak chyba bude asi v nastaveni tv, musis zakazat automatickou aktualizaci,

MENU / NASTAVENI SYSTEMU / AKTUALIZACE SYSTEMU / HLEDAT V POHOTOVOSTNIM STAVU dat sipkou do strany pozici vypnout !!

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

Pořád tajně doufám, že se ten nafoukaný Panasonic rozhoupe a nakonec vydá pořádný FW i pro desítkové řady z 2009. A pokud ne, že to UPC přeladí jak na Slovensku, jak píše Balki :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Email od Panasonic : firmware si můžete stáhnout zde: http://leteckaposta.cz/706121912

Soubor nakopírujte na SD kartu a tu vložte do zapnuté TV. Instalace se

automaticky spustí.

Poté resetujte TV do expedičního nastavení a při volbě lokality nastavte

Česko. Diakrutuka u EPG je takto v pořádku.

Zákaznická podpora Panasonic

 

Thank you very much.

Best Regards,

customer support

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mysterious Art

Váš odkaz se vztahuje na předchozí příspěvek, nebo se jedná o aktualizaci pro všechny TV? Včetně NEO PDP TX-P42G20E nově zakoupené v 12/2010? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, koupil jsem CA modul + kartu od UPC. Tuner DVB-C naladil stanice a to na ceskou krajinu, jelikoz jsem TV kupoval minulý týden a je v ní soft. ver.2.505. Po vlozeni modulu a následne karty se vsak ani po 20 minutach nic nedeje. U všech kanalu mi to vzdy pise, ze kanal je sifrovan. Kdyz jsem sel v menu do nastaveni IC, tak TV mi napsala Modul nebyl vložen ! Muzete mi nekdo poradit, kde je problem ?

A jeste mam dotaz: Jelikož jsem již cca 10x vytahnul a zase vsunul modul do CI slotu, tak jsem zjistil, ze cca 4 tyčinky jsem ve slotu zlomil a dve ohnul. Je to zasadni problem ??? Děkuji kazdemu za ochotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mysterious Art

Nejsem odborník, jenom sděluji vlastní zkušenost. Moje karta se rozjela po cca 6-ti hodinách, podpora UPC sdělila - udělal jsem tam po telefonu pěkný bordel - že může být až 24 hod. Z toho usuzuji - pokud po této době nepojede, vidím jako důvod malér s těmi kontakty. BTW: toto chápu, protože nikdo z UPC, ani z té firmy "Táta Máma a Pes" co posílají slot a kartu v ceně 1300 za 1700 mi neřekl, že ta karta nepojede od založení do slotu a také jsem ji měl cca 15x ven a tam. K tomu ještě konstrukce modulu umožňuje zasunout do slotu "tak i naopak" a dokonce ani při správné poloze není zřejmé, kde je doraz... Toto vidím jako chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...