Přejít na obsah

panasonic a DVB-C


Návštěvník peatro

Doporučené příspěvky

Omlouvám se, jelikož nejsem registrován, tak nemohu editovat příspěvky. model měl být P42G30E, ten výše uvedený - P42ST30E dle mých informací nahrávat neumí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za potvrzení, nejspíš tedy půjdu do P42G30E, ještě si ji prohlédnu na prodejně, ale podle reakcí na různých internetových fórech má opravdu perfektní obraz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
Když jsem komunikoval s technikem a přímo dělal co radil, nezmiňoval se, že je to problém, naopak mě takto navigoval. No bohužel modul je už na poště, takže to nevyzkouším. Ale stejně, pokud by to byl problém zasunout za chodu, potom by nefungoval za chodu ani STB, respektive bych nerozběhl placené programy kartou se kterou manipuluji a vše jede jak má.

CA modul sa jednoznacne vklada do sachty pri vypnutej tv.To je cely tvoj problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vena

Sypu si na hlavu popel. Záhada ale zůstává, že to cca 10 sekund jelo, potom zásek. Asi hodinu před komentářem o mém kousku jsem to poslal k reklamaci, takže nyní musím počkat, až se vrátí zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Jenom pro informaci 42GT30E plně funguje DVB-C karta od UPC. po automatickém ladění našlo vše, komu se nezobrazili všechny programy, třeba PRIMA COOL není je potřeba v menu automatického ladění přepnout na na to podrobnější hledání, jede to místo 3min 10, ale je to pak pohoda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...