Přejít na obsah

panasonic a DVB-C


Návštěvník peatro

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
Návštěvník Leokop

dobry den,mam doma tv lcd panasonic,,funguje je dvb c tuner.,ale neda cestinu,a neni signal na HBO 2,HBO comedy????prosim co mam udelat a poradte mi????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam to chapat tak, ze DVB-C tuner bezi pouze pod jinym nastaveni regionu nez CR ?

Pokud ano, tak se zkus poohlednout jestli neni novy FW, ktery tohle casto odstranuje.

http://panasonic.jp/support/global/cs/t ... n_eu4.html

 

neni signal na HBO 2,HBO comedy >

a HBO 1 ti jede vporadku ?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

zdravim. mam novy tv led Panasonic. naladil som stanice od upc cez DVB-C, ale nejdu CT1, CT2 a mnoho dalsich, ktore na starej tv sli, ale to bol pravdaze analog. analog na Panasonicu je katastrofa. Vie mi niekto poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam naprosto stejny problem jako Ervin... dva dny nova PAN txl42e5e... bratislava, upc... na stare male fungovalo vsechno, ale napr. novu a primy jsem nemel. ted jsem naladil novou - objevila se nova a primy, ale zmizely ct1 a ct2 s hlaskou KANAL ZASIFROVANY.

 

DIKY PREDEM ZA JAKEKOLIK RADY!!!

 

JKrajic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Petr_S

Nevěděli byste někdo, jestli bude televizor TX-L26X10Y (tedy model 2009) fungovat s UPC? Podle návodu je DVB-C podporováno pouze při nastavení země Finsko nebo Švédsko, firmware mám 1.206 a na webu jsem žádnou aktualizaci nenašel.

 

Zatím přijímám satelitní UPC přes STB, do domu nám zavedli kabel UPC a tak zvažuji, že se zbavím paraboly a STB - tedy nemám to zatím jak vyzkoušet a přijde mi zbytečné si pronajímat STB, když ho třeba nebudu potřebovat.

 

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...