Přejít na obsah

Nový FW v1.14 pro DVR CV-6000


Návštěvník Alek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Jinak ještě jedna taková drobnost, na kterou jsem upozorňoval už dříve (u starších verzí FW). Proč se při nahrávání nenahraje i EPG právě k nahrávanému pořadu. Vźdy se jen nahraje EPG pro další dva následující pořady, ale právě pro ten nahrávaný nikoliv.

Hmm, tak mě před pár dny tohle nahrávané EPG přestalo fungovat úplně. Prostě po stisknutí tlačítka se nezobrazí vůbec nic. Takovou "opravu" jsi asi nenavrhoval, tomusi, viď? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s

kedze minule mi upc pisalo, ze uz aj na slovensku od dnes bude dostupny tento novy, v podstate nic neriesiaci, firmware, tak sa chcel opytat, ze ci sa vyskytli nejake nove problemy oproti predchadzajucemu alebo mozem spokojne upgradnut

 

vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já myslím, že upgradovat můžeš, horší to určitě není. :wink:

A sám za sebe konstatuji, že zatím jsem stále ještě, od 9.6., kdy jsem firmware upgradoval já, nezaznamenal černou obrazovku. Tak doufám, že jsem to teď tímto nezakřiknul. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Černou obrazovku místo nahrávky jsem od nového firmware taky neměl, ale nějak mi od té doby zamrzá.

 

Při nahrávání jednoho pořadu, byla černá obrazovka, a nedalo se dívat na nic. Nepomohlo ani vypnutí a zapnutí (při stále zapnutém nahrávání). Po ukončení nahrávání byl záznam v pořádku.

 

A teď nová chyba (asi). Probíhalo nahrávání jednoho pořadu, cca po deseti minutách jsem si pustil jiný záznam, a od té doby byl STB neovladatelný. Přehrávání pokračovalo, zůstala zobrazená grafika s informacemi o záznamu po celou dobu. Přehrávání nešlo zastavit ani vypnutím STB. Podle uplynulého času probíhalo přehrávání i v době, kdy byl STB vypnutý (alespoň se tak tvářil), a zdálo se, že nahrává. Nechtěl jsem přerušit nahrávání, tak jsem čekal až skončí, a chvíli poté skončil i přehrávaný pořad. STB nijak nereagoval, a nezbylo nic než tvrdý reset (vytažení ze zásuvky). Následně jsem zjistil, že nahrávání neprobíhalo, resp. probíhalo jen do doby, než jsem spustil přehrávání, a od té doby to byla jenom mystifikace. Paradoxem je, že nahraná část byla v pořádku a dala se přehrát. Zajímavé je, že k zamrznutí nedošlo tak úplně, protože STB reagoval na vypnutí jak na přístroji, tak na dálkovém ovládání, ale na jiná tlačítka nereagoval. Při vypnutí na pozadí stále přehrával záznam a tvrdil, že nahrává. Při tom ale došlo k přepnutí TV (z AV) - takže se lze domnívat, že opravdu odpojil (vypnul) výstup do TV. Tenhle STB bohužel nemá vypínač, kterým by se dal vypnout zdroj, tak muselo následovat přerušení napájení. Moc se mi do toho nechtělo, nevěděl jsem co to udělá s diskem.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
Černou obrazovku místo nahrávky jsem od nového firmware taky neměl, ale nějak mi od té doby zamrzá.

 

Při nahrávání jednoho pořadu, byla černá obrazovka, a nedalo se dívat na nic. Nepomohlo ani vypnutí a zapnutí (při stále zapnutém nahrávání). Po ukončení nahrávání byl záznam v pořádku.

 

A teď nová chyba (asi). Probíhalo nahrávání jednoho pořadu, cca po deseti minutách jsem si pustil jiný záznam, a od té doby byl STB neovladatelný. Přehrávání pokračovalo, zůstala zobrazená grafika s informacemi o záznamu po celou dobu. Přehrávání nešlo zastavit ani vypnutím STB. Podle uplynulého času probíhalo přehrávání i v době, kdy byl STB vypnutý (alespoň se tak tvářil), a zdálo se, že nahrává. Nechtěl jsem přerušit nahrávání, tak jsem čekal až skončí, a chvíli poté skončil i přehrávaný pořad. STB nijak nereagoval, a nezbylo nic než tvrdý reset (vytažení ze zásuvky). Následně jsem zjistil, že nahrávání neprobíhalo, resp. probíhalo jen do doby, než jsem spustil přehrávání, a od té doby to byla jenom mystifikace. Paradoxem je, že nahraná část byla v pořádku a dala se přehrát. Zajímavé je, že k zamrznutí nedošlo tak úplně, protože STB reagoval na vypnutí jak na přístroji, tak na dálkovém ovládání, ale na jiná tlačítka nereagoval. Při vypnutí na pozadí stále přehrával záznam a tvrdil, že nahrává. Při tom ale došlo k přepnutí TV (z AV) - takže se lze domnívat, že opravdu odpojil (vypnul) výstup do TV. Tenhle STB bohužel nemá vypínač, kterým by se dal vypnout zdroj, tak muselo následovat přerušení napájení. Moc se mi do toho nechtělo, nevěděl jsem co to udělá s diskem.

obdobne zamrznutia v roznych variaciach som uz videl velakrat, nie je to teda feature noveho firmwaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s

tak teraz som z toho blbec, upgradol som firmware, mam 1.13 z 30.4.2009

 

vzhladom na nazov temy predpokladam, ze vy cesi mate 1.14

 

aky ma datum? a aku verziu ste tam mali predtym?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

tak dneska opet cerna obrazovka, vcera jsem nahraval z epg dve veci a dnes jednu (nova + prima, bez prekryvu), vsechny tri pretaceji, nepomoohlo ani prepniti na stejny kanal

 

dokud upc nekodovalo novu s spol. tak byl klid, od ty doby co to kodujou, tak je to peklo. s novym fw to vypadalo dobre, ale za posledni 2 dny 3/4 veci rozbity = 75% odpad. Ted nahravam dalsi veci, tak jsem predtim radsi vytahnul Handana ze zasuvky

 

A minuly tyden se jedna nahravka kousla v pulce. To snad nastve jeste vic, kdyz to rozkoukam a jde to jen do pulky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
Predtim byla verze 1.11 a datum u aktualni 1.14 je 5. cerven 2009.

Verzi 1.13 jsem tu mel na test taky, ta pouze opravovala problem s michanim EPG,

ale jestli je shodna s tou tvoji to netusim, datum vydani uz si nepamatuju.

no zjavne sa tu na slovensku velmi snazime, aby sme vas nedobehli, radsej rozdistribuuju starsi fw

 

je tam opraveny ten problem so strankovanim v zozname nahravani, ostatne udajne fixnute bugy v 1.14 sa nejak nedaju exaktne otestovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...