Přejít na obsah

Nový FW v1.14 pro DVR CV-6000


Návštěvník Alek

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Pokud chceš provést update SW, musíš ručně zadat jiné parametry, odkud má STB získávat aktualizaci, ale pozor jedná se zatím stále jen o testovací verzi, takže bych ji raději nestahoval - může obsahovat nějaké další bugy. SW najdeš na muxu 730 MHz na síti UPC.

 

EDIT: to Standa: díky za upozornění na chybu. Už jsem to opravil. :D

Upraveno uživatelem onak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš provést update SW, musíš ručně zadat jiné parametry, odkud má STB získávat aktualizaci, ale pozor jedná se zatím stále jen o testovací verzi, takže bych ji raději nestahoval - může obsahovat nějaké další bugy. SW najdeš na muxu 170,5/64/5000.

 

Tak tam opravdu není,

jak psal někdo na začátku na síti UPC běží na 730 MHz na Karnevalu na 274 MHz

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu zřejme máme nový FW pro DVR, trochu som si hrál s laděním a náhodou se my podařilo stahnout novější verzi, konkrétně s číslem 1.14, ztáhl jsem ho z multiplexu na 730 MHz, teď si s tím už nějakou chvíly hraji, ale nic nového jsem tam neobjevil.

 

Nebude nový pro HD boxy 7000 HD,už mně rozčiluje CS Film.Už to měli dávno opravit. :evil:

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíte, jestli je v nové verzi opraven problém s nahráváním velkého počtu položek? pravidelně se mi stává, že pokud mám naprogramováno více pořadů v časovači a přístroj dlouho nezapnu (např. přes víkend), provede se pouze několik prvních záznamů a pak už se STP "zasekne" a časovač další nahrávání nespustí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak Vam ostatnim, ale me dnes DVR nabidlo aktualizaci firmwaru samo hned po zapnuti, takze to vypada, ze UPC konecne vydalo novou verzi. Jsem zvedavej, zda se tim opravi stare zname bugy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seznam oprav pro DVR FW 1.14, jsem jiz uvadel na zacatku tohoto tematu, nic vic tam opraveno neni.

 

- cerna obrazovka v nahravkach 
- michani EPG mezi jednotlivymy kanaly 
- problem s oznacovanim poradu v EPG k nahravani odzadu, kdy doslo k prekryvu casu 
- problem v menu Nastaveni zaznamu při listování v seznamu timeru a editaci položky na jiné než 1. se po editaci STB vratil na spatnou stranku. 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...