Přejít na obsah

Nový FW v1.14 pro DVR CV-6000


Návštěvník Alek

Doporučené příspěvky

Jinak me dnes po delsi dobe jedna nahravka vytuhla, prvni 3 minuty to bezelo ok, pak se zastavil obraz a zvuk a dal uz jen zrychlene pretaceni.

mozno nove bugy v novom firmwari ;-)

 

nahraval si cely cas len ten jeden kanal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill
jak ju este mas, tak mozes skusit ten trik s prepnutim na kanal, z ktoreho sa nahravalo a potom pustenim nahravky

 

me tenhle trik nepomohl zatim u zadne mrtve nahravky a naposled mi to "pretacelo" od pulky u veci, ktera se nahravala samotna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak ju este mas, tak mozes skusit ten trik s prepnutim na kanal, z ktoreho sa nahravalo a potom pustenim nahravky

me tenhle trik nepomohl zatim u zadne mrtve nahravky a naposled mi to "pretacelo" od pulky u veci, ktera se nahravala samotna

 

tak to ti mozno na chvilu vypadol signal, z toho sa tiez obcas dost zle spamatava (pripadne ak si pocas nahravania prepinal, tak to tomu tiez mohlo ublizit)

 

ja som presiel na system "nevypinat, nenahravat viac ako jednu naraz, neprepinat ked nahrava", to je asi najistejsi sposob ako minimalizovat "straty"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak ju este mas, tak mozes skusit ten trik s prepnutim na kanal, z ktoreho sa nahravalo a potom pustenim nahravky

Tak to nepomohlo, to byl vylozene zasek.

Mozna signal, i kdyz me casto blbnou slovaci a STB to vpohode nahrava dal i kdyz je tam vypadek co chvila.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak ju este mas, tak mozes skusit ten trik s prepnutim na kanal, z ktoreho sa nahravalo a potom pustenim nahravky

Tak to nepomohlo, to byl vylozene zasek.

no ano, ono to zvycajne pomaha len u nahravok, ktore su tmave cele, tam sa tvari, ze ich dekodoval, ale v skutocnosti nie, preto pomoze mat prepnuty spravny kanal

 

avsak obcas ich dekoduje uplne zle a vtedy uz nepomoze nic

 

som zvedavy o kolko rokov sa to nase krepe slovenske upc rozhybe a zacne ponukat sparovane moduly s kartou, nech im mozem toho handana obuchat o hlavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som zvedavy o kolko rokov sa to nase krepe slovenske upc rozhybe a zacne ponukat sparovane moduly s kartou, nech im mozem toho handana obuchat o hlavu

 

snažím se alternativní dvb-c stb sledovat, ale ještě jsem nenašel nic, u čeho bych z diskuzí nenabyl dojmu, že je to z deště pod okap :-(

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snažím se alternativní dvb-c stb sledovat, ale ještě jsem nenašel nic, u čeho bych z diskuzí nenabyl dojmu, že je to z deště pod okap :-(

ved ja to ani do stb nechcem, slo by to do nejakej pci dvb-c karty

 

a bol by pokoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska tu mam dalsi zasek, nahraval jsem odpoledne Tour de France z Eurosportu a v polovine nahravky se sekl obraz a zvuk a dal uz jen bezel zrychleny cas (nahravka jeste nebyla dekodovana), zajimave je ze teletext bezel dal ale zrychlene, tak si rikam jestli to nemuze byt nejakou chybou na disku.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...