Přejít na obsah

Nový FW v1.14 pro DVR CV-6000


Návštěvník Alek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Alek

Tak tu zřejme máme nový FW pro DVR, trochu som si hrál s laděním a náhodou se my podařilo stahnout novější verzi, konkrétně s číslem 1.14, ztáhl jsem ho z multiplexu na 730 MHz, teď si s tím už nějakou chvíly hraji, ale nic nového jsem tam neobjevil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem ho skusil stáhnout, na 730 MHz mě STB nic nenašel, ale podle seznamu muxu sem skusil mux číslo 12, na 274 MHz a tam me to STB nakonec taky stahl. :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento FW uz se par dni zkousi, jedna se o neoficialni testovaci beta verzi FW (1.14), tento FW ma opravovat nekolik problemu:

- cerna obrazovka v nahravkach

- michani EPG mezi jednotlivymy kanaly

- problem s oznacovanim poradu v EPG k nahravani odzadu, kdy doslo k prekryvu casu

- problem v menu Nastaveni zaznamu při listování v seznamu timeru a editaci položky na jiné než 1. se po editaci STB vratil na spatnou stranku.

 

Ale jak rikam je to beta verze, takze neni uplne vylouceno ze se tam objevi nejaka chyba, i kdyz zatim vypada stabilne.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
Tento FW uz se par dni zkousi, jedna se o neoficialni testovaci beta verzi FW (1.14), tento FW ma opravovat nekolik problemu:

- cerna obrazovka v nahravkach

- michani EPG mezi jednotlivymy kanaly

- problem s oznacovanim poradu v EPG k nahravani odzadu, kdy doslo k prekryvu casu

- problem v menu Nastaveni zaznamu při listování v seznamu timeru a editaci položky na jiné než 1. se po editaci STB vratil na spatnou stranku.

 

Ale jak rikam je to beta verze, takze neni uplne vylouceno ze se tam objevi nejaka chyba, i kdyz zatim vypada stabilne.

teraz neviem, ze ci ta 6000tka nema viac bugov alebo za vyse rok toho nestihli opravit viac ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

s: Má bugu mnohem více. Já ještě raději počkám na zkušenosti ostatních, než zkusím upgrade. Ty 3 uvedené bugy je jen taková třešnička na dortu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Ty 3 uvedené bugy je jen taková třešnička na dortu :-)

No já nevím, ale například ta černá obrazovka, co se objevovala místo nahrávky programu, tak to mi nepřipadá jako třešnička, ale pořádná obrovitánská třešeň. :wink: Takže jestli se podařilo odstranit toto, tak to je pro mne docela zásadní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
Jak uz jsem psal, tento FW funguje celkem dobre (ja uz ho testuju asi 3 tydny) a prechod na nej se urcite vyplati.

pokial nepridava novu funkcionalitu a fixuje len to co je vyssie napisane (okrem ciernej obrazovky), tak az tak prinosne to nie je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...