Přejít na obsah

Nový FW v1.14 pro DVR CV-6000


Návštěvník Alek

Doporučené příspěvky

Návštěvník UPC-021

Doufám že odstraní chyby jako nespouštění nahravání a podobně. Černá obrazovka se u mě občas vyskytovala, ale mnohem častěji to nezačlo nahrávat vůbec a nebo to nahrávalo o 2 hodiny dříve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokial nepridava novu funkcionalitu a fixuje len to co je vyssie napisane (okrem ciernej obrazovky), tak az tak prinosne to nie je

 

Nerouhej se :-) Jako klad lze vzít např. to, že je vyřešený problém s nahráváním několika programů těsně za sebou v případě, že je nastavené automatické prodloužení nahrávky - minimálně tohle se mi jeví jako opravené.

 

Na druhou stranu nenašel jsem opravené nic z těch dalších věcí, co mi ničí nervy.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
Nerouhej se :-) Jako klad lze vzít např. to, že je vyřešený problém s nahráváním několika programů těsně za sebou v případě, že je nastavené automatické prodloužení nahrávky - minimálně tohle se mi jeví jako opravené.

zo zasady pri nadvazujucich nahravkach to rucne editnem a prvu skratim o minutu, nech mu nedam sancu to zvrzat

a neprestanem s tym ani ked dorazi ku nam ten novy firmware ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

Dnes se mi po dlouhe dobe objevila jedna chyba - po zapauzovani prehravani necham STB zapauzovany tak dlouho, ze se mezitim zastavi disk a pristroj se kousne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...