Přejít na obsah

Nový FW v1.14 pro DVR CV-6000


Návštěvník Alek

Doporučené příspěvky

Tak dneska tu mam dalsi zasek, nahraval jsem odpoledne Tour de France z Eurosportu a v polovine nahravky se sekl obraz a zvuk a dal uz jen bezel zrychleny cas (nahravka jeste nebyla dekodovana), zajimave je ze teletext bezel dal ale zrychlene, tak si rikam jestli to nemuze byt nejakou chybou na disku.

zrychlenost je pochopitelna, on narazi na data, ktore nie su validny mpeg-2 (kedze nie su dekodovane alebo su dekodovane zle), tak sa presuva zrychlene dalej hladajuc nejake korektne data (asi skace po celych GOPoch alebo nieco na ten styl)

 

nahraval si okrem toho aj nieco ine v tom case?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, v te dobe jsem nic jineho nenahraval, ani s STB nijak nemanipuloval.

Pred tim konecnym zasekem se to jeste seklo jeste asi na 10 vterin, pak to par vterin znovu bezelo a vytohlo to uplne.

no ja sa len bojim, aby to nebol nejaky novy feature toho noveho firmwaru

to by mi skazilo naladu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyba se zrychleným přetáčení se mi taky občas vyskytne a myslel jsem, že k ní dojde při nahrávání. Ale omyl, díl serialu z AXN šel druhý den po nahrátí normálně přehrát a když si ho další den chtěla pustit žena, tak už nešel ?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Má včerejší zkušenost je takováto:

Měl jsem naprogramováno:

20:30 - 21:00 Malá Velká Británie (HBO Comedy - mux A, konec vyeditován o 10 minut na 21:10)

21:00 - 22:00 CSI New York (AXN - mux B)

23:00 - 0:00 Hvězdná brána: Atlantida (AXN Sci-fi - mux B)

23:15 - 0:10 Psychiatr z Canal Road (AXN Crimi - mux B)

Po naprogramování byl STB přepnut na kanál AXN a sledoval jsem starší nahrávky uložené na HD. Okolo 22:30 hod, jsem si pustil první nahrávku z výše uvedeného seznamu, tj. Malou Velkou Británii, která jela cca 25 minut v pořádku, ale pak se obraz i zvuk kousl a bezel zrychleny cas az do konce. Pak se objevila hláška "Konec přehrávání" a od té doby všechny kanály (s výjimkou Nova Cinema, Cool, Z1 a UPC Express) nešlo sledovat "naživo", neboť to hlásilo zakódovaný kanál (mám nabídku Supreme). Zkusil jsem hned pustit druhou nahrávku, tedy CSI NY, ale ta se jevila v pořádku. Tak jsem ještě chvíli zkoušel přepínat programy a vypínat/zapínat STB, ale bylo to marné - tma a hláška o Zakódovaných programech. Odpojit STB úplně od sítě jsem nechtěl, neboť se mezitím spustilo nahrávání i posledních dvou naproramovaných pořadů. U druhé televize s Handanem 5000 běžely všechny programy OK.

Schválně jsem čekal až do ukončení nahrávání v 0:10, jestli se to potom neodkóduje, což se sice stalo, ale teprve až když jsem znova dálkovým ovladačem STB vypnul a znova zapnul STB. Obě poslední nahrávky, které se spustily už při "černé obrazovce" byly naprosto v pořádku.

Zřejmě tedy došlo k zakódování jednoho tuneru, zatímco ten druhý, jenž nahrával byl v pohodě. Proč se tomu tak stalo, to je asi ve hvězdách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Katoda: podobné zkušenosti mám.

Většinou stačí restart tedy vypnout a znova zapnout. Problém ale je, že při nahrávání restartovat nelze. Musí se čekat do skončení nahrávání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC-021: taky se my to obcas stalo, budto pockat do konce, nebo prerusit nahravani,.reset a rychle zase pokracovat v nahravce.

A tahle chyba prave dost cesto souvisela s tim ze jsem ve chvily nahravani zorvna neco sledoval ze zaznamu.

 

 

Chyba se zrychleným přetáčení se mi taky občas vyskytne a myslel jsem, že k ní dojde při nahrávání. Ale omyl, díl serialu z AXN šel druhý den po nahrátí normálně přehrát a když si ho další den chtěla pustit žena, tak už nešel ?!

Ktery FW pozuzivas, prave tuto chybu by ten posleni podle mel odstranovat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...