Přejít na obsah

Nový e-obchod s DVB-C


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Luger

Tak já si myslím, že je to bude jednoduché, protože každá karty od Lica bude procházet "kontrolou" od operátotra,. tak ti další prostě neprodají, ev. by tě mohli kontaktovat a domluvit se co a jak.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomus: no jde o to ze handan 6000 pouziva pouze ctecku karty takze je moznost aby byla karta sdilena pro prijem 8 programu soucasne, odpovida tedy na dotazy k desifrovani 8 programu naraz.

 

V pripade pripojeni k boxu pres common interface,ve kterem je teprve karta je vsak podle meho nazoru toto nemozne, pricemz o kartu ted ani tak nejde, ale CA modul conax tezko muze zpracovavat naraz nekolik kanalu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani samotny DVR Handan nedokaze okamzite dekodovat vsechny kanaly soucasne, pokud se nahrava vice jak jeden kanal, tak je DVR ulozi kodovane a az po ukonceni nahravani je zacne postupne dekodovat.

 

Nekdy zkusim nahrat do PC jeste ten nerozkodovany kanal a uvidime co z toho vyleze.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Opět jsem si ověřil co to je za magory... Objednal jsem si v LICA CA modul a od nich mi došlo:

 

Objednali jste si zboží z internetového obchodu http://www.dvb-c-shop.cz a zatím nemáte objednanou žádnou službu kabelového operátora. Pro bezvadné fungování přístrojů k vaší spokojenosti je nutné službu zřídit. Budete kontaktování techniky UPC k domluvení na termínu instalace digitálních služeb, které jsou nutné k fungování objednaného zboží.

 

 

UPC mám někdy od roku 1996 od 1,. měsíce co v lokalitě začali fungovat (tehdy ještě jako Kabel Plus) - aktuálně plnou nabídku - supreme, HD, telefon, internet. Tak by mě zajímalo co mi technici chtějí instalovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...