Přejít na obsah

Nový e-obchod s DVB-C


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Opět jsem si ověřil co to je za magory... Objednal jsem si v LICA CA modul a od nich mi došlo:

 

Objednali jste si zboží z internetového obchodu http://www.dvb-c-shop.cz a zatím nemáte objednanou žádnou službu kabelového operátora. Pro bezvadné fungování přístrojů k vaší spokojenosti je nutné službu zřídit. Budete kontaktování techniky UPC k domluvení na termínu instalace digitálních služeb, které jsou nutné k fungování objednaného zboží.

 

 

UPC mám někdy od roku 1996 od 1,. měsíce co v lokalitě začali fungovat (tehdy ještě jako Kabel Plus) - aktuálně plnou nabídku - supreme, HD, telefon, internet. Tak by mě zajímalo co mi technici chtějí instalovat...

 

ja ma to stejny tak to jdu zkusit taky :-) schavlne co mi napisou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Tak tentokrát je v tom UPC nevinně, volali z LICA, že došlo k nějaké chybě a UPC mě jako jejich klienta korektně potvrdilo.... Aspoň komunikují, slečna si sypala popel na hlavu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen

Nevím, co se děje, objednávku mám od 1.10. potvrzenou, již včera jsem měl na jejich webu uvedeno, že je UPC ověřena a protože stále nemám žádnou zprávu o odeslání, tak jsem se v Lice dotázal telefonicky. Bylo mně sděleno, že i když je vše u UPC ověřeno, tak že se čeká na jejich pokyn, že moduly mohou rozesílat, zatím prý neodeslali ani jeden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si na tom novym eshopu objednal ten CA modul, i kdyz jsem mistni...slecna nebo pani mi celkem ochotne vysvetlila, ze si modul nemohu vyzvednout osobne, ze to pujde postou. :( Udelal jsem objednavku pres eshop, ale zadny mail o tom, ze nejsem u UPC jsem neobdrzel, takze si to uz dali asi do poradku. Jeste jsem si napsal na technicke oddeleni, abych se jeste ujistil o kompatibilite modulu s moji sonkou s dvb-c tunerem. Z me strany je celkem spokojenost rychle reagovali na muj dotaz a odpoved na kompatibilitu byla positivni takze pro me good news :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník buko

Tak me vcera poslali z e shopu Lica email ze uz mi odeslali modul i s kartou tak jsem nateseny bezel na postu ze to tam dnes bude a NIC?? Tak nevim kde je chyba :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz mi domu dorazil CA modul..... Mam to uz v telce. Vše bez problemu hraje. Jo jinak u ty my Sonky (40W4000) jsem musel dat uplne vyhledavani (manualni vyhledavani trochu vazlo, ale odhaduji, ze to je spise vlastnost Sonky nez CA modulu :? ). Az dorazim z prace tak to jeste probadam..... Zatim to hraje, takze zatim spokojenost. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...