Přejít na obsah

Nový e-obchod s DVB-C


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
To je jasny, ze ho muzu prodat, treba do bazaru, ale vyhodnejsi by bylo ho mit pronajaty. Nebo ne?

 

Pronajatý? Tady většina nadává na měsíční paušály a těší se na moduly, aby už pronájem nemuseli platit. A když už to konečně jde, tak najednou začneš navrhovat pronájem. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pronajimat takto levne zarizeni by mohla jen firma,ktera zamestnava nacerno cizince za 25,- Kc na den.

Anebo takhle: Pronajmu modul Conax CAS7 za mesicni poplatek 1,- Kc. Nevratna zaloha 15000,- Kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasny, ze ho muzu prodat, treba do bazaru, ale vyhodnejsi by bylo ho mit pronajaty. Nebo ne?

 

Pronajatý? Tady většina nadává na měsíční paušály a těší se na moduly, aby už pronájem nemuseli platit. A když už to konečně jde, tak najednou začneš navrhovat pronájem. :)

 

tak tak, i když spočítám počáteční náklady 1300,- modul + 200,- smart karta + 200,- zrušení pronájmu HD STB + 200,- poštovný, tak to máme 1900/150 = za cca 13 měsíců se to vrátí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen ještě doplním, žednes jsem dostal informaci, že to pojede v naprosté pohodě. Dál lidé s TV Sony Brawia od modelu W3000 a výše jsou bez problémů, neboť fa Sony jako jediná dodala TV na testování a následně aplikovala změny navržené Technisatem donásledujících TV a tak jediný komu řeknou, že to funguje na 100% jsou majitelé Sony modelů od W3000 a výše. W4000 v naprosté pohodě i s HD. Hodně mne zajímá jaký bude rozdíl v kvalitě obrazu. To je asi zatím velká neznámá. Tak chlapi testujte a pište a porovnávejte. I má Sony 40W4000 by si nechala říci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen ještě doplním, žednes jsem dostal informaci, že to pojede v naprosté pohodě. Dál lidé s TV Sony Brawia od modelu W3000 a výše jsou bez problémů, neboť fa Sony jako jediná dodala TV na testování a následně aplikovala změny navržené Technisatem donásledujících TV a tak jediný komu řeknou, že to funguje na 100% jsou majitelé Sony modelů od W3000 a výše. W4000 v naprosté pohodě i s HD. Hodně mne zajímá jaký bude rozdíl v kvalitě obrazu. To je asi zatím velká neznámá. Tak chlapi testujte a pište a porovnávejte. I má Sony 40W4000 by si nechala říci.

 

moje 40W3000 si dá říct již zanedlouho, takže zprávu podám, ale pokuď někdo chce vyzkoušet nějaký jiný DVB-C přístroj, tak si myslím že nic nebrání tomu aby si zakoupil CA modul a otestoval, v případě neúspěchu může modul vrátit, protože se jedná o e-shop

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník buko

Jsem majitelem vyse uvedene W 3000 a jsem zvedavy jak dlouho jim bude trvat dodani modulu uz se moc tesim az ten jejich super STB poslu zpatky :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Do Německa.... Ale jak to bud s podporou češtiny (rozuměj v teletextu, o menu nejde tam stačí angličtina) asi nikdo neví. V každym případě pro prodejce příležitost jako blázen.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...