Přejít na obsah

Nový e-obchod s DVB-C


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

nebo jinak, proč ten modul nenabízí UPC přímo, tohle řešení přes e-shop Lica mě přijde jako docela podivné

 

Mě to podivné nepřijde - proč by si UPC mělo komplikovat život prodejem něčeho za pár stovek - stejně to UPC dodává Lica a těch pár korun, co by na tom UPC mohlo vydělat, snadno požere distribuce a vyřizování reklamací - takže proč si kvůli pár korunám zisku zbytečně nepředvídatelně navyšovat náklady.

 

Přijde mi to tak správně - UPC má dodávat signál do kabelové sítě a ne kšeftařit s STBčkama.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi to tak správně - UPC má dodávat signál do kabelové sítě a ne kšeftařit s STBčkama.

Nesouhlas - mám čím dál tím větší dojem, že díky "šmejdu" Handan 6000, mají pěkně vytahaný kapsy od obálek.

A to, že nenabízejí zákazníkům pořádný STB, jenom dokazují, jak na zákazníky kašlou.

A to je kšeft - jako prase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen

Poslal jsem do DVD-C shopu dotaz na modul Conax CAS7, zda bude funkční s televizorem Sony KDL 32W4000 pro příjem UPC a obdržel jsem následující odpověď:

 

mohu Vám potvrdit, že Sony KDL 32W4000 podporuje modul Conax CAS7. Tento modul je už možné využívat i u společnosti UPC. Conax CAS7 máme skladem a můžete si jej objednat na našem e-shopu: http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-modul-conax-cas7.htm

Obdržíte od nás nový komplet modul Conax CAS7 a spárovanou smart kartu (karta je v majetku společnosti UPC), za kterou zaplatíte 200 Kč. Jedná se o vratnou zálohu pro společnost UPC. 

Na závěr, při ladění kanálů doporučuji v menu televize vybrat úplné ladění. Budete mít jistotu, že máte naladěny všechny programy, které máte ve Vašem balíčku od UPC.

S pozdravem

Martin Kubík
technické oddělení LICA s

 

takže tato odpověď vyjasňuje dřívější dohady na tomto fóru[/code]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od 1.10.2008.se vracejí přímače Handman do společnosti LICA,poštovné a balené si platí zákazník sam.Pouze se UPC nahlasí konec smlouvy a posílaš to sám na LICA.Proč si UPC usnadněju praci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Od 1.10.2008.se vracejí přímače Handman do společnosti LICA,poštovné a balené si platí zákazník sam.Pouze se UPC nahlasí konec smlouvy a posílaš to sám na LICA.Proč si UPC usnadněju praci?

 

Distribuci STB stejně pro ně UPC dělala LICA vždycky. Zákaznikovi to je jedno, kam stb posílá a takhle to byl zbytečný mezičlánek. Teď se to konečně dostává tam, počem se tu dlouho volalo. Že si každý může pořídit stb či televizi s DVB-C podle svého. Já jen doufám, že se teď nabídka stb pro DVB-C trochu rozšíří a že i LICA konečně zařadí do nabídky nějaký HD STB s PVR, tak jak o tom na stránkách eshopu píše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumim tomu dobre, ze po obdrzeni modulu Conax, ktery si koupim od firmy Lica, poslu postou STB Handan 5000, ktery mam pujceny od firmy UPC, na adresu firmy Lica? Ani si ted nejsem jisty, zda jsem za ten Handan neplatil nejakou vratnou zalohu.

Poslu ho i s kartou UPC, ktera je v nem, nebo tu si mam ponechat?

 

Bude ten modul Conax fungovat i v nejakem dalsim zarizeni, ktere bych si v budoucnu koupil? Treba v nejakem STB s HDD?

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten STB Handan 5000 si můžeš ponechat např. na něj můžeš připojit druhou TV, ten máš k Digitální televizi zapůjčen zdarma a vrací se pouze při úplném zrušení služby DTV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...