Přejít na obsah

Nový e-obchod s DVB-C


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

V Německu stoji 749,99 Euro. Začel jsem to shánět tady v čechách, zatím marně, jediná firma OMKO z Brna by to snad byla schopna dodat na zakázku, ale zatím jsem pouze v jednání. Dále je pak zajímavý stroj AB IPBox 9000HD Silver + DVB-C tuner k AB IP 9000HD . K vidění zde http://www.omko.cz/?uid=f7cb0b28eef5127 ... subidm=HDT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Technisat DigiCorder HD K2 mám v hledáčku už od letošního února, kdy probleskly první zprávy od UPC o testech modulu CONAX CAS7.

Oblíbený je i u našich sousedů v Rakousku. Zjišťoval jsem tedy ceny z jejich eshopů:

  • verzi s 500GB HDD lze koupit za zhruba 590Eur, tj. zhruba 14 500,-Kč
    verzi se 160GB HDD lze koupit za zhruba 450Eur, tj. zhruba 11 000,-Kč

Co se týče podpory češtiny - v manuálu, který lze stáhnout z webu Technisatu, lze v nastaveních najít i češtinu. Ostatně, bezproblémová podpora češtiny se dá předpokládat, protože satelitní bratříček s označením "S2" se u nás již delší dobu prodává.

Samozřejmě, nejraději bych jej koupil v ČR, kvůli podpoře a případným reklamacím, ale vzhledem k tomu, že se "HD S2 500GB" v Rakousku prodává za nějakých 530Eur (zhruba 13 000,-Kč) a u nás za neuvěřitelných 17 000,-Kč, tak mě patriotismus přechází. Za lokální podporu jsem ochoten si připlatit, ale určitě ne 30% ceny!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník honza07

taky po nem silham uz od jara. v nemecku se da objednat taky za cca 450 eur. jen jsem si nebyl jisty zda je menu v CZ. o vikendu popremyslim ale asi ho objednam..... tady za tu cenu letos urcite nebude a cekat zase rok. to neeee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...