Přejít na obsah

Vaše/naše další zkušenosti s DVR


Návštěvník ppp

Doporučené příspěvky

Návštěvník vito
Timeshift vubec nepouzivam, protoze se mi pri nem znepristupni EPG, prechod na jiny kanal... vzhledem k tomu ze okamzite nahravani pres REC muzu kdykoliv behem nahravani sledovat a delat vse okolo

Jo, taky se mi obcas stane ze po Timeshiftu obraz bezi dal a musim ho rucne zapauzovat. A vzhledem k vyse uvedenym omezenim souhlasim, ze funknce Timeshift je v teto podobe pomerne nanic a je mnohem lepsi zacit nahravat primo pres REC a pouze si ohlidat nastavenou dobu nahravani aby se tam veslo vsechno co chci.

 

Btw. neslo by v pristi verzi odstranit tato omezeni Timeshiftu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vladman

Já mám teď v poslední době problém s naprogramováním záznamu. Třeba včera jsem si napr. pořad od 20:45 do 22:45h,ale nakonec se nahrálo jen přesně 1h15min záznamu, proč?

Přístroj byl před spuštěním vypnutý,nahrával se jen 1 program.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vladman

Tak se mi zdá,že tím firmwarem se mi nějak splašilo DVR,včera jsem tu psal o předčasném ukončení záznamu a teď se mi stalo něco podobného. Nastavil jsem si časové nahrávání (symbol hodin) na dobu 2h, ale nahrávávání se ukončilo až po 3h!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se vám stává, že co chvíli se na obrazovce objeví nápis "Spuštění naprogramovaného nahrávání"? Poprvé to beru jako informaci, podruhé už mě to nudí a pak už to jen štve. Převážně to funguje dobře, ale někdy se to zblázní a pořád to píše jednu zprávu za druhou. Dělal to i firmware 1.00, ten ale ještě vyžadoval potvrzení, tohle je menší šikana :) Odhadem co 15 sekund, to zpráva. Super hra :-)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MIke8748

Tuhle super hru hraju taky casto, bohuzel.

presne kazdejch 20 vterin zprava, a neprestane to dokud neskonci nahravani na obou tunerech. stava se mi to skoro pokazde kdyz nahravam z dvou ruznych muxu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U FW 1.11 je ten problem, ze kdyz mate nastevny v predvolbach casovy posun konce nahravky napr. o 10 minut,

a v EPG si oznacite 2 porady ktere jdou bezprostredne po sobe a oznacite je odzadu - tzn. nejprve ten co jde pozdeji a pak ten co jde pred nim, tak se v casovaci objevi prekryv casu

- napr. 1 porad v 10:00-11:00 , 2. porad 10:50 - 12:00

a v dobe prekryvu 10:50 - 11:00 DVR kazdych 10 vterin hlasi "Spusteni naprogramovaneho nahravani"

pokud ty porady v EPG oznacite poporade tzn. nejprve ten co jde jako prvni a pak ten co jde po nem, tak k problemu nedojde.

 

Pokud v EPG oznacite jeden porad - ten se zacne nahravat a pote hned za nim oznacite porad co jde po nem, tak nastane take stejny problem.

 

Pri tomto problemu se pak druhy porad zacne nahravat se spozdenim o tech 10 minut,

takze pozor na to a kontrlolujte casy nastevene v casovaci.

 

V dalsim FW bude tento bug jiz doufam opraven.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, jsa novým majitelem, jsem teď 2 dny laboroval. Handan, versus Pionner.

Po přepnutí Pionneru na vstupu L1, jsem musel přepojit na RGB, a vše funguje tak jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...