Přejít na obsah

Vaše/naše další zkušenosti s DVR


Návštěvník ppp

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník mill

Tak mam po delsi dobe par postrehu

 

15. nevim jsetli je to mnozstvim ulozenych poradu cca 50 nebo mnozstvim nastavenych nahravani cca 25 ale rekorder vykazuje oproti zacatkum pouzivani dost velkou nespolehlivost

 

- obcas se nenahraje nic, nebo se zacne nahravat az kdyz pristroj zapnu, pokud je jeste co nahravat

- nekdy se nahraje uplne neco jineho, ale nazev a info o case a kanale je ok

- pristroj spatne indikuje na svem display nahravani pocet nahravani

- naposledy se mi stalo ze porad mel nulovou delku, normalni velikost - kdyz jsem ho spustil, nic se nestalo a po probliknuti grafiky pro prehravani tam zustal aktualni porad a po vypnuti a zapnuti cela nahravka ze seznamu zmizela a uvolnilo se odpovidajici misto na disku

 

16. v jednom pripade nefunguje kontrola na pouzivani vice multiplexu zaroven

- kdyz sleduji nahrany porad a mezitim se zacne nahravat ze dvou multiplexu a ja se po skonceni prehravani vratim na puvodni kanal pred spustenim prehravani a zaroven je to z jinehy mutliplex nez ze ktereho se nahrava, neprepne se na jeden z nich, ale zustane na tom tretim a jeden z nahravanych poradu se v pulce nahravani zacne nahravat ze stejneho multiplexu jako to druhe nahravani

 

17. dost casto se po pretaceni rozjizdi zvuk od obrazu, musim to resit zapauzovanim a pokracovanim

 

dalsi veci jsou uz celkem drobnosti nebo navrhy na vylepseni

 

18. v infu o prehravanem poradu pristupnem pres EPG je casto info o jinem poradu

19. info o nahranem poradu nejde vyvolat jeste pred zapnutim prehravani primo ze seznamu nahravek

20. v EPG nelze zobrazit info o poradu ze tretiho multiplexu, pokud se nahrava ze dvou multiplexu

21. v EPG se zrusi zvyrazneni o nahravani poradu pokud pridam na zacatek nebo konec par minut (mel by zustat zvyrazneny pokud je v intervalu nahravani cely porad)

22. pri nastaveni nahravani poradu kazdy den, je soubor pojmenovan vzdy stejne kazdy den, ikdyz v EPG se lisi kazdy den v nazvu cislem dilu)

23. uvital bych moznost nahrat si pres EPG zbytek jiz beziciho poradu (normalne pres tlacitko REC se nahrava standardne podle nastaveni v menu a ja pak musim podle programu odpocitavat kolik minut jeste zbyva do konce abych to zkratil)

 

no a to by snad stacilo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre postrehy, v novem FW ktery se pripravuje uz je ledasco opraveno,

otestoval jsem tedy tve nalezy na tom novem FW a dopadlo to nesledovne:

 

15. Vse by melo byt jiz OK, to nenahravani zrejme zpusoboval problem se zminim casem.

 

16. Tento problem jsem zatim niky nezaznamenal, ale po odzkouseni musim konstatovat ze zatim neni vyresen, me se stalo ze porad ktery se zacal nahravat jako prvni, se pak choval jako zakodovany a vpodtate nesel prehrat.

 

17. Nikdy se me nestalo takze nevim.

18. Zrejme beze zmeny

19. Podle me zbytecnost

20. Pretrvava

21. Opraveno + vylepseno o moznost napevno predvolit delku presahu nahravani

22. Jeste zkusim

23 Uz jsem to navrhoval, ale zatim to neproslo

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasím s mill, hlavně bod 1) - akorát se mi to občas stalo od začátku používání STB; někdy prostě timer nezapne STB aby začal nahrávat; už jsem tady na tom fóru také na to upozorňoval; s nastavením času to nesouvisí - čas jsem měl vždy ok; bohužel zákonitost, která k tomu vede jsem nevysledoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Bod 17. mohu potvrdit. Stává se opravdu docela často, že se při nahrávce po několika minutách přehrávání rozjede zvuk s obrazem a je to nutno řešit tak, jak píše mil - stisknout na chvíli PAUSE a pak znova PLAY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K bodu 15. Podle me to zpusobil prechod ze zimniho casu na letni, kdy v letnim case se obcas stane ze kdyz je STB v stand-by rezimu tak se na display zniceho nic, nebo po vypadku proudu zmeni cas na zimni - o hodinu pozadu.

Po zapnouti si STB behem nekolika vterin natahne spravny cas ze site a vse je zase OK,

tedy pokud nemate zapnute casove nahravani, pak STB najednou zacne nahravat.

 

U noveho FW uz je to opraveno.

 

Pokud jeste vite o nejakych chybach, tak napiste, samozrejme krome tech co zde ji byly uvedeny, nebo ty ktere jsou v tomto seznamu (ty uz jsou z 90% opraveny): http://www.upczone.cz/download/bugyDVR100.txt

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24. při listování v seznamu timeru a úpravě položky na jiné než 1 straně se po editaci opět vrátíte na první stranu - i když při listování dále to pak skočí z té první na tu, kterou jste před tím opustili

 

mimochodem, na té editaci by chtělo zapracovat; dost flustrující je to, že po skončení přehrávání vyskočí STB zpět do live vysílání a těžko se tak trefuje konec střihu, pokud chcete odstranit "bordel" za nahraným pořadem - zarážka B nejde přesně umístit na konec záznamu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyka tech strihovych funkci, tak mam dobrou zpravu - uz je tam pridana nova funkce s moznosti orezu od zacatku zaznamu po oznaceni, nebo od oznaceni do konce nahravky.

Nekdo sa tady o tom kdysi zminil, v Handanu zamakali a je to tam.

 

24. Zjistil jsem ze se nevraci na prvni stranu, ale pouze se tam zblbne cislovani polozek - o 10 mene.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník D71

Nevím jestli jsem to někde přehlédl...

 

Když DVR nahrává z režimu StandBy a pustím ho, je nepřístupný (černá obrazovka). Nefunguje nic, ani stream, který se nahrává...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...