Přejít na obsah

Vaše/naše další zkušenosti s DVR


Návštěvník ppp

Doporučené příspěvky

mám CRT televizi 4:3 a zajímalo by mě, jak se zobrazuje OSD menu na televizi 16:9. Jde mi o to, že s nastaveným režimem letterbox na STB vidím na svojí 4:3 obrazovce menu (např EPG) vždycky nezkresleně od levého kraje k pravému. Když ale na STB nastavím režim 16:9 tak mi sice televize také přepne do 16:9 (a správně zobrazí letterbox) ale STB dál zobrazuje menu od kraje do kraje - a tudíž horizontálně protažené.

 

Předpokládám, že na 16:9 obrazovce to bude vypadat asi stejně blbě. Není to chyba? Přijde mi to hloupé, protože kromě nepěkného protažení je to plýtvání místem na širší obrazovce kam by se vešlo o třetinu víc znaků na řádek - a to by třeba u EPG docela dost pomohlo

To uz chces od toho zarizeni asi moc.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

jeste doplnim:

 

7. v naplanovanych nahravani nelze mazat, pokud se zrovna neco nahrava, ikdyz editace jde

 

8. nejde prekryvane nahravani z jedne stanice (napr. nahravam z novy 2 veci po sobe a chci je mit ve dvou nahravkach, ale protoze na nove a spol vse konci s posunem a i dalsi vec tedy zacne s posunem, neda se odhadnout kde bude ta mezera a pak budu mit bud v prvim filmu zacatek druheho nebo v druhem konec prvniho)

 

9. EPG nacte vetsinou jen dva porady, z kazde stanice, kompletni nacteni se provadi pro cely multiplex az kdyz prepnu na stanici v tomto multiplexu, pritom by to mohl na pozadi nacist druhy tuner, pokud neni vyuzit k nahravani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito
4, uvital bych vylepseni strihovych funkci, konkretne moznost pri oznaceni pouze jednoho bodu odmazat vse od zacatku az k oznaceni/od oznaceni az do konce, nebo pri oznaceni obou bodu odriznout neoznacene okraje aniz by se vytvarel dalsi soubor

stejny navrh jsem do UPC posilal uz v lednu (spolu s radou dalsich), rekli ze to predaji vyrobci tak doufejme ze se to v nektere verzi objevi :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito
Radsi to pis rovnou sem, to bude rychlejsi :wink:
tak super - tady je par dalsich nametu:

 

10. sjednotit pouzivani barevnych tlacitek - alespon cervene aby se vzdy pouzivalo k mazani. Ted v tom neni zadny system a edituje se pokazde jinym tlacitkem, maze rovnez tak

 

11. uvodni formatovani disku (doporucene v navodu) nefungovalo a ani nezobrazovalo zadny prubeh. nastesti vse fuguje i bez toho.

 

12. soucasny prenos dat z pocitace pres USB a prace s STB (pohyb v menu) zpusobi vytuhnuti STB a je nutne ho vypnout a znovu zapnout

 

13. prilis malo polozek pro mp3 soubory a fotografie, neni podpora adresaru - kategorii FAV je na tento ucel zalostne malo

 

14. zobrazit nazev nahravaneho poradu v seznamu naprogramovanych zaznamu (T.REC)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az "prijde cas" aktualizuje se FW sam automaticky, nebo je mu potreba nejak pomoct? Pise se tu jiz o verzi 1.06 a 1.07, ale na DVR mam porad 1.00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě je oznámení také otravující - aspoň kdyby šlo v nastavení vypnout; když budu něco kopírovat na DVD rekordér a přitom se začne nahrávat další pořad, tak mi do obrazu vloží tu informaci; protože nahrávám prakticky vše, co sleduji - v reálu nekoukám na nic - tak tolik volných časových oken nemám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ještě něco: podle mě je nejhorší bug ten, že se nahrávání kolikrát ani nezapne - pokud je STB vypnutý (stand-by); včera se mi to stalo opět; když jsem přišel večer domů, a zapnul ho, tak se mě laskavě zeptal jestli má začít nahrávat - a šlo o pořad z Discovery kanálu, který se měl nahrát už ráno !!!!!

s tímhle by opravdu měli něco udělat, oproti tomu jsou ostatní "problémy" prkotiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...