Přejít na obsah

Vaše/naše další zkušenosti s DVR


Návštěvník ppp

Doporučené příspěvky

tomus - já se omlouvám, taky nechci vyvolávat flame - vycházej prosím ze zásady - celej život se učíš, blbej stejně umřeš.

Jenom jsem chtěl pomoci novým i starým uživatelům DVR od UPC, kterým to nainstalují technici od UPC, odejdou, a potom naprostý laik, si je musí pozvat znovu, protože se mu ty přístroje "nějak" hádaj.

Stačí starší člověk, který má doma VHS /a jsou takový/, a najednou zjistí, že to holt nějak nepracuje., tak jak byl zvyklý.

Ale trvám na tom, že kdyby vedení UPC hledělo víc na zákazníky, než na svoje kapsy, tak nemohlo zakoupit a distribuovat, takový složitý šmejd, jako je Handan 6000. A za ty peníze na měsíc?

Ten můj Pionner má menu jenom v anglčtině, /což vůůůůbec není moje doména/ ale na rozdíl od Handamu, perfektní intuitivní ovládání. U Handamu, musíš čunmět do "chytrýho čtení", aby jsi vůbec "vydoloval" co od něho chceš.

Samosebou, že ten, kdo je "panic", tak se to asi naučí velice rychle. Ale ten, komu už nějaké podobné přístroje prošly rukama, tak bude porovnávat.

Vždyť si jenom podívej, co špičkových výrobců, podobných přístrojů, vyrábí "něco", co je na daleko větší úrovni, a ovládání, je jednoduché, jako facka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

to nostradamus: osobne si nemyslim ze by DVR od Handanu byl smejd, i kdyz je ze i ten ma svy mouchy, ale ledascos se da zlepsit novym firmwarem. Videl jsem uz dost DVR masin na DVB-T a vsechny byly ve srovnani s Handanem katastrofalni.

 

Jina situace bude, az zacne UPC poskytovat CI moduly do libovolneho pristroje, to si pak nejspis postavim HTPC presne podle mych predstav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak ještě jednou pánové díky za vaše názory a odpovědi, na moje laické otázky.

Po návratu z dovolené vše OK, ale přesto mě hodně vadilo "topení" boxu, a jeho nemožnost vypnout.

A tady je moje řešení - http://elektro-dvd-audio.nej-ceny.cz/32 ... v-16a.html

Snad se to bude hodit i někomu jinému.

Má to sice malou nevýhodu, a to, že je zapotřebí vstát od stolu, a zapnout zásuvku cca 5 min. před začátkem nahrávaného programu, ale pořád převažuje výhoda, že se numusím bát požáru.

A kdo ten box doma má, tak si pod něj zespodu strčte ruku.

A věřte, není to paranoia, jenom prevence.

Zkrátka jdu mimo byt, a box vypnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...