Přejít na obsah

Vaše/naše další zkušenosti s DVR


Návštěvník ppp

Doporučené příspěvky

Nevypinas DVR nahodou natvrdo nekolikavterinovym podrzenim cerveneho tl. kdy se vypne i nahravani ?

Mam zkusenost ze po tomhle se nacasovane nahravani pak nespusti, jinak se spusti vzdy, jedine ze by cas nesel spravne, ten ted blbne kdyz dojde k vypadku el. napajeni, tak se nastavi zimni.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az "prijde cas" aktualizuje se FW sam automaticky, nebo je mu potreba nejak pomoct? Pise se tu jiz o verzi 1.06 a 1.07, ale na DVR mam porad 1.00

Aktualni verze FW pro DVR je zatim stale 1.00, az bude dokoncena nova filnalni verze, tak si ji DVR automaticky najde a stahne sam.

Ta verze 1.07 byla pouze testovaci a jeste neni doladena, proto sla ztahnout pouze manualne.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevypínám, pouze krátký stist; nejsem si zcela jistý, ale možná, že to má souvislost s naposledy sledovaným kanálem; jak to nezačalo nahrávat, tak jsem skončil sledování na hanálu HBO; a občas se stane, že po spuštění STB na tomhle, nebo jiném kódovaném kanálu se nějak nedohodne STB s kartou a tvrdí, že je program zakódován; teprve po přepnutí někam jinam a pak zpět se program zobrazí - ale je to jen moje doměnka; za dobu provozu PVR se mi už stalo 4x, že se program nezačal nahrávat, když byl STB ve stand-by režimu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím vypínáním a zapínáním STB raději ověř v MENU volbu FUNKCE ČASOVAČE - NASTAVENÍ ČASOVAČE

Standardně je tam nastaven čas 00:00 tedy půlnoc a třeba já jsem kdysi prošel menu a ono se to aktivovalo. Takže je třeba tam nastavit volby na VYPNOUT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby byla chyba v režimu nebo nějakém nastavení časovače, asi by to nenahrávalo nic; mluvím tady o občasném trucování STB, jinak to nahrává podle nastavení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Včera jsem poprvé zaznamenal situaci, o které tu výše píše Tomus. Mezi 19 a 20 hodinou se mi z ničeho nic ve stand-by režimu změnil čas a STB ukazoval o hodinu míň, než ve skutečnosti bylo. Tím pádem se mi ani nespustil záznam, který jsem měl nastaven na 19:55, protože STB měl o hodinu méně. Při zapnutí STB se sice čas ihned upravil a hodil mi hlášku, jestli chci nahrávat, ale to už bylo kus filmu pryč... :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

tak mi opět přes prodloužený víkend "zaperlil" časovač; opět se stalo, že časovač nespustil nahrávání, když byl STB v režimu stand-by; nejspíš to zavinila situace, když jsem chtěl nahrávat 2 po sobě jdoucí programy z jednoho kanálu - ČT1 v pátek (středa a čtvtek v pohodě); nahrál se první a pak už STB stávkoval až do neděle, když jsem ho zapnul DO; takže programy naprogramované na sobotu a neděli jsou fuč - to abych snad ani nejezdil na chalupu a stále dohlížel na tu mrchu, jestli se zapne nebo ne :(

bohužel to není pravidelná chyba, když jsem chtěl situaci nasimulovat, tak to oba programy nahrálo v pořádku - tohle by měli ve firmware opravdu vychytat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill
Tedka vysel novy FW pro DVR, zatim se jen testuje, ledasco je v nem jiz opraveno, vcetne toho problemu s casem, kdyz bude chodit dobre, tak uz ho snad pusti do obehu ke stazeni.

a da se tam protlacit nejak neoficialne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...