Přejít na obsah

Vaše/naše další zkušenosti s DVR


Návštěvník ppp

Doporučené příspěvky

Návštěvník ppp

- tak nevím, buď jsem tupej já nebo to zařízení, ale nějak jsme nepřišli na to, jak se "vrátit k rozkoukané nahrávce" - např. za účelem podívání se do EPG je nutno přehrávání nahrávky zastavit, když se pak k nahrávce vrátím jede znovu od začátku :roll:

- už se nám stalo (a né jednou) že z naprogramovaného pořadu nahrál namísto 45 třeba jen jednu minutu... Dotaz - může to nějak souviset se souběhem více nahrávek? (Já myslel že si DVR sám pozná zda může daný pořad v celé délce ještě nahrát nebo ne už v momentě programování - je tomu tak?)

- s přechodem na letní čas se to nějak nevyrovnalo (moc jsme to nezkoumali ale rozhodně po posunu času byli počáteční časy nahrávek špatně, byť hodiny DVR se sesynchronizovali správně)

- ale jinak docela spokojenost (ve srvonání s nahráváním přes TV kartu a WinMCE nesrovnatelně větší kvalita obrazu, výborná je možnost souběžných nahrávek, bohužel user interface je např. oproti zmíněnému WinMCE stále tragický)

A co Vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tupé je to zařízení, žádný strach :-)

chybiček a nedokonalostí se najde hromada - já vlastně nechápu, proč upc místo poplatku za pronájem nedává při užívání toho slavného DVR nějakou slevu za to, že je někdo ochoten to mít doma

 

kdyby to fungovalo bez chyb, tak nemám námitek - ale do toho stavu to má hodně daleko

btw - nabízí UPC alespoň jeden funkční stb? barevný letáky s inzeráty vypadají pěkně, ale jinak je to šmejd vedle šmejdu :-(

 

v téhle souvislosti mi hlášky o tom, že nemohou povolit používání vlastních dvb-c přijímačů v zájmu zajištění co nejvyšší kvality přijímaného signálu, jako docela solidní výsměch

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 - budto si pro prehravani oindexovat a pak se pomoci nej vratit na to misto, nebo namisto Play stisknout A-B a prehravani zacne od mista kde bylo naposled vypnuto

 

2 - tahle chyba se projevuje pouze u posledniho SW 1.07 u 1.00 to nedela, sovisi to s AC3 zvukem.

 

3 - letni cas trochu blbnul

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jirka Horák

K modelu 5000 jsem měl připojený DVD rekorder LG RH 256 ( asi 2 měsíce starý ).

Po připojení jsem musel nastavit výstup ze STB na CVBS ( při RGB

6000 má podle popisu na str.73 manuálu CVBS taky umět, ale chybí volba v menu a RGB je standardně. Takže DVD rekorder přes SCART nepoužiju.

Má někdo taky takový problém nebo dělám někde chybu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ppp

tomus: díky moc za to A-B!!!! Neumíš si představit jakou jsi nám udělal radost! (EPG běžně používáme místo TV programu a vždycky počkat třeba až děcka dokoukaj svůj záznam byla děsná pruda)

p.s.: taky občas trochu prudí hláška "Začít nahrávání?", ale toho se asi zbavit nedá že. (Myslím že když ji přetrpím a nereaguji na ni tak nahrávat začne, jen je votrava že tam visí docela dlouho a třeba děcka by mohla nechtěně ovladačem nahrávání zrušit, nechápu proč se to vyptává, když jsem to nahrávání naprogramoval tak to asi nahrát chci ne :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6000 má podle popisu na str.73 manuálu CVBS taky umět, ale chybí volba v menu a RGB je standardně. Takže DVD rekorder přes SCART nepoužiju.

Má někdo taky takový problém nebo dělám někde chybu?

V novem firmwaru jiz tato volba je, takze musite nejaku chvily pockat nez bude k dispozici.

 

Komu se podaril stahnout testovaci FW 1.07, tak to urcite muze potvrdit, ze tam jiz tato moznost je.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito

zdravím

 

mám CRT televizi 4:3 a zajímalo by mě, jak se zobrazuje OSD menu na televizi 16:9. Jde mi o to, že s nastaveným režimem letterbox na STB vidím na svojí 4:3 obrazovce menu (např EPG) vždycky nezkresleně od levého kraje k pravému. Když ale na STB nastavím režim 16:9 tak mi sice televize také přepne do 16:9 (a správně zobrazí letterbox) ale STB dál zobrazuje menu od kraje do kraje - a tudíž horizontálně protažené.

 

Předpokládám, že na 16:9 obrazovce to bude vypadat asi stejně blbě. Není to chyba? Přijde mi to hloupé, protože kromě nepěkného protažení je to plýtvání místem na širší obrazovce kam by se vešlo o třetinu víc znaků na řádek - a to by třeba u EPG docela dost pomohlo

 

Btw. nemáte někdo insider info o tom kdy bude finální nový firmware a co se v něm změní?

 

Dík za vaše poznatky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

Par navrhu na vylepseni

 

1, hlavne aby opravili mixovani poradu ruznych stanic v EPG

 

2, zrusit dotaz na nahravani

 

3, nevim jestli to tu uz nekdo psal, ale blbne mi prejmenovavani nahravek, editacni kurzor je jaksi big a kdyz se presunu na konec textu a dostanu se tak mimo obraz, STB vytuhne a musim ho vypnout + v rucni editaci nejsou k dispozici vsechny ceske znaky

 

4, uvital bych vylepseni strihovych funkci, konkretne moznost pri oznaceni pouze jednoho bodu odmazat vse od zacatku az k oznaceni/od oznaceni az do konce, nebo pri oznaceni obou bodu odriznout neoznacene okraje aniz by se vytvarel dalsi soubor

 

5, obcas se zblbne info o aktualnim a dalsim poradu a ukazuje se jako aktualni zaznam ten nasledujici a ukazatel prubehu je na zacatku

 

6, automaticke pojmenovavani nahravek by mohlo pridavat 001 na konec nazvu jen v pripade ze jiz nahravka se stejnym nazvem existuje, nebo je naplanovana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...