Přejít na obsah

Vaše/naše další zkušenosti s DVR


Návštěvník ppp

Doporučené příspěvky

Návštěvník D71

Děkuji za odpověď.

Pokud myslíš červeným tlačítkem On/Off, tak to jsem samozřejmě zkoušel několikrát, ale nic...

Tak to bude možná chyba na DVR, ještě budu zkoušet co půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se vase PVR snaseji s vypadky signalu? Staci mala bourka a kratky vypadek signalu a sekne se - a odsekne ho az dlouhe drzeni on/off tlacitka - samozrejme, ze i kdyz na displeji sviti REC1, tak nenahrava, nereaguje na nic, jen tvrde vypnuti.

 

Trochu tristni vysledek u zarizeni, ktere primarne slouzi pro nahravani - aspon to by to mohlo umet spolehlive. SW v tom je dost kruta beta, nejake osetreni chybovych stavu zjevne neni v Handanu moderni.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník D71
Ano myslel jsem samozrejme tlacitko ON/OFF, po jeho stisknuti by se melo DVR normalne zapnout a fungovat.

Pokud se tak nedeje tak tam bude nejaky problem, se kterym jsem se jeste nesetkal, vadnym FW to urcite nebude.

 

Chyba bude v STB. Z 10 pokusů 2x nenastartoval... Budu reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

25. pokud na nejakou trochu delsi dobu (radove minuy) zapauzuju prehravani, tak to pak po opetovnem spusteni STB nerozdejcha a zcerna obraz. Pomuze jen vypnuti pres DO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
25. pokud na nejakou trochu delsi dobu (radove minuy) zapauzuju prehravani, tak to pak po opetovnem spusteni STB nerozdejcha a zcerna obraz. Pomuze jen vypnuti pres DO.

Tak s tímhle jsem se nesetkal. Taky někdy na poměrně dost dlouhou dobu obraz zapauzuji, když potřebuji udělat něco jiného nebo vyřídit telefon atd., ale po odpauzování jede nahrávka normálně, tak jak má.

- V této souvislosti jsem si ale vzpomněl na jinou věc. Někdy (ne vždy) se mi stane, že po stisknutí tlačítka Time Shift sice začne nahrávání a obraz se zastaví, ale po několika málo sekundách se zase sám od sebe rozběhne, takže když chci nahrávku sledovat od té doby, co jsem stiskl Time Shift, musím ji přetočit zpátky. Pokud se tak stane, tak to řeším právě tím, že obraz zapauzuji.

- Další chybkou je (už se tu o tom ale myslím psalo), že při zpětném přetáčení nefunguje osdtupňovaná rychlost přetáčení (2x, 4x, 6x, 8x). Směrem dopředu je to v pořádku, ale zpět se přetáčí jen dvojnásobnou rychlostí, i když třeba namačkám 8x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

Timeshift vubec nepouzivam, protoze se mi pri nem znepristupni EPG, prechod na jiny kanal... vzhledem k tomu ze okamzite nahravani pres REC muzu kdykoliv behem nahravani sledovat a delat vse okolo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další chybkou je (už se tu o tom ale myslím psalo), že při zpětném přetáčení nefunguje osdtupňovaná rychlost přetáčení (2x, 4x, 6x, 8x). Směrem dopředu je to v pořádku, ale zpět se přetáčí jen dvojnásobnou rychlostí, i když třeba namačkám 8x

Udajne je to dano kompresnim formatem MPEG2, takze s tim asi nic udelat nepujde.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udajne je to dano kompresnim formatem MPEG2, takze s tim asi nic udelat nepujde.

 

To se mi nezdá, trochu do MPEGu vidím a pokud lze najít předchozí GOP ve streamu, tak už není problém přeci najít každý druhý (čtvrtý, n-tý) zpět a zobrazit jej;

vůbec by se hodilo aby při set rychlo-přetáčení zobrazoval aktuální obraz, stačilo by i skokově, třeba pouze I snímky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...