Přejít na obsah

TZ: UPC odstartovala řádné TV vysílání ve vysokém rozlišení


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Jj, mas nejspis pravdu. Ted jsem to zkousel, a pokud jsem STB zapnul na HD programu, tak toto udelal.

 

Ale už se mi stalo jednou, že normálně při přepnutí na kanál najednou začal takhle blbnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám ten HD STB taky...a bylo to na dlouho..přišel sice odborník...zapojení vpohodě...ale koumali jsme...STB propojen s TV přes HDMI...a ted sme chtěli, aby z digitálu šlo nahrávat na VCR, který má jen 1 SCART...no, technik zkoušel všemožný varienty...strávil nad tím doslova 30minut...a volal i vedení..a řekli, že to budou řešit...

ty technický věci co zkoušel pořádně nevim...ale vim, že se v tom vyznal, jen z nějakýho důvodu mu nešel signál z toho videa a STB...z analogu ale normálně nahrávat jde...no, počkám, jak to vyřeší...ale zatim mě to netrápí....takže tohleto berte s rezervou a týká se to jen těch, co chtějí nahrávat z digitálu, ale mají na videu jenom 1 scart...takže ostatní, klid :wink:

 

Teď k STB samotnému a kánálům a kvalitě:

 

- Ze začátku byl STB pomalý, jak jste tu popisovali a po přepnutí na HD kanál se vážně "kousl/zpomalil", ale pak sme ho normálně vypli a zapli ovladačem a vše už jede normálně, bez problému...myslím, že to bylo tím, že v tu dobu ještě karta/STB nenačetli všechny ty kanály, pač po tom se zrychlil i pohyb v menu...a ted normálně všechno fachá....takže prostě firmware no :lol: Ale STB JE MNOHEM RYCHLEJŠÍ NEŽ TEN PŮVODNÍ STAREJ (CV-5000) :)

 

- Kanály, no, jsem rád za více kanálů. Je fakt, že ted už zase je na co se dívat...a zatím mi to stačí...na nový kanály jsem se těšil moc a splnilo to mé očekávání, je jich dost a i když HD kanály jsou zatím jen 2, jakmile budou další, hrozně to UPC si myslím pomůže, pač HD je přecijen atraktivní. Navíc, NGC v digitálu je polskej, takže sem fakt rád, že těm "umigščoklek orogzáš" je konec...jen mě ale mrzí absence CNN, CNBC, BBC a Cartoon Network...už by další kanály mohli přidat :twisted:

 

- Kvalita: u normálních SD kanálů je kvalita lepší než analog, žádný šum, řekl bych, že jsou lepší o 15%. U HD kanálů, tam je to myslím jasný...obraz je fakt suprovej..a i když běží třeba něco co mě nezajímá, jsem schopen u toho sedět a užívat si detaily... :P

Kostičkování se zatim nekoná, což je dobrá zpráva. Navíc, NGC HD je čistá verze z UK, což je dost dobrá zpráva... :P

 

- Možnosti STB...to je další +...pač, konečně si můžu Animal Planet a Discovery hodit do angličtiny a už nemusim polsouchat tu hnusnou češtinu (nic proti ČR, jen mám radši angličtinu, než ten dabing...zvlášt když ten dabing byl přes ten původní, takže bylo slyšet oba)...Dolby Digital...to je taky fajn věc...a změna titulků, to jsem uvítal též :)

 

Takže celkově... jsem velmi spokojen (zatím, nechci to zakřikonout)...pokud mi UPC vyřeší ještě to, abych mohl nahrávat z digitálu (i když, chci to spíš kvůli tomu, abych věděl, jestli se tim budou zaobírat či ne)...bude to suprový...takže, určitě do tohohle STB jděte...až bude HD kanálů víc, nebude nad čím váhat....

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Dneska se mi stalo u HBO, ze se zaseknul obraz - a STB na nic nereagoval, az po chvilce zareagoval na DO vypnutí. A jeste se mi dneska samovolne vypnul a hned zapnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu jak jste objednali HD setobox, ja psal na jejich podporu a tam mi řekli , že to teprve připravují, tak nevim, jestli nejsem na jiné planetě. Děkuji, ani na jejich upc.cz jsem nic nenašel. D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho si nic nedelej ja jsem z Plzne a me rikali,ze bude az koncem Unora a tady ctu ze plzenaci ji meli z 13 tak vazne nevim jestli sme jim pro srandu nebo jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tak jsem aspoň nafotil pár fotek HD STB. Příslušenství jsem nefotil: k STB dostanete (nevím, jestli se to tu už probíralo) koaxiální kabel, SCART kabel, HDMI kabel, Conax kartu a dálkový ovladač.

 

24022008109.jpg

 

24022008119.jpg

 

24022008120.jpg

 

24022008124.jpg

 

24022008127.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...