Přejít na obsah

TZ: UPC odstartovala řádné TV vysílání ve vysokém rozlišení


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jirka

Potvrzuji, že Plzeň je na tom stejně, multiplex německých programů byl nahrazen 2x HD programy.13.2.08 jsem objednal HD set top box, 15.2.08 jej technik donesl a instaloval. Zatím rozdíl v SD signálu oproti Handanu CiNX 5000 jsem nepozoroval, jiná je nabídka menu, HD programy v angličtině, kvalitativně samozřejmě jiná úroveň, zatím žádné kostičkování apod. Tolik obecně, pokud máte dotazy, ptejte se, pokusím se odpovědět. Jako zobrazovač mám Panasonic TH-42PX70.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji, že Plzeň je na tom stejně, multiplex německých programů byl nahrazen 2x HD programy.13.2.08 jsem objednal HD set top box, 15.2.08 jej technik donesl a instaloval. Zatím rozdíl v SD signálu oproti Handanu CiNX 5000 jsem nepozoroval, jiná je nabídka menu, HD programy v angličtině, kvalitativně samozřejmě jiná úroveň, zatím žádné kostičkování apod. Tolik obecně, pokud máte dotazy, ptejte se, pokusím se odpovědět. Jako zobrazovač mám Panasonic TH-42PX70.

 

Já se chystám ten HD STB objednat každým okamžikem, tak se těším...že jaké to HD vlastně je...na PC ho hltám už hodně dlouho, ale na telce to musí bejt pěkný...snad teda už žádné kostičkování a zatrhávání jako u starého STB...Co ten NatGeoHD ? Pěknej vid ? :D Mám stejnou TV, jen menší (94cm), tak sem zvědav, jaký to bude :D

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jirka

To Jack_6428

 

HD programy samozřejmě obrazově perfektní, škoda, že se pak musí dívat na zbylé, byť digitální, to bych tu televizi nejradši vypnul. Právě že německé programy byly co do kvality nejlepší a zajímavé je, že pořád stanice vysílají 4:3, zdá se mně, jakoby to teď bylo víc než předtím. Mají pravdu ti, co říkají, že na SD signál je nejlepší CRT, mohu porovnat se svojí Loewe, zůstal mně totiž původní set top box.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Jack_6428

 

HD programy samozřejmě obrazově perfektní, škoda, že se pak musí dívat na zbylé, byť digitální, to bych tu televizi nejradši vypnul. Právě že německé programy byly co do kvality nejlepší a zajímavé je, že pořád stanice vysílají 4:3, zdá se mně, jakoby to teď bylo víc než předtím. Mají pravdu ti, co říkají, že na SD signál je nejlepší CRT, mohu porovnat se svojí Loewe, zůstal mně totiž původní set top box.

 

super, tak se budu těšit :D už sem objednal technika, přijde mi v pátek dopoledne, a už se nemůžu dočkat :P konečně HD...a docela levně i (balíček)...

Nabídka Standart

Balíček HBO

Internet Light

HD STB

= 1400Kč,- za měsíc s DPH, sem maximálně spokojenej 8)

 

 

Jj, na SD asi je nejlepší CRT...je teda fakt, že na plazmě digitál vypadá líp než analog a HD tuplem no...já sem rád, že ten NatGeoHD je čistá anglická UK verze a ne jako ta SD verze v "uguščkovonatora" madarstine :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to jsem se chtěl zeptat, zda mi zůstane původní STB. V lednu jsem si pořídil DVB-C od UPC, v unoru objednal DVR, ted objednám HD, takže budu mít doma celkem 3 STB. :-( Dva budu mít připojený k TV (HD a DVR) a třetí mi zůstane ve skříni (přijde mi zbytečný ho připojovat v kuchyni k 37 cm TV :-) )

 

Stejnak je ale docela zvláštní, že UPC nechce původní STB zpět. Mohli by ho dát někomu jinýmu a v globále by asi docela ušetřili nemalé peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vitner

Nejsou to divný počty. Počítá naprosto správně. Balíček UPC LIGHT + STANDRD + HBO stojí 1250,- Kč/měsíčně s DPH a půjčení HD STB 150,- Kč/mesíčně s DPH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ONA to přivolal! Od pondělí 18.2. byl v bývalé karnevalí síti multiplex ZDFvision NAHRAZEN avizovanými programy v HD.

450 MHz, QAM64, 6.9 kS/s, komprese H264

 

yep, už je to tam a už jsem poslal požadavek na objednání STB pro příjem HD kanálů přes ten jejich webový formulář.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jin
Takže ONA to přivolal! Od pondělí 18.2. byl v bývalé karnevalí síti multiplex ZDFvision NAHRAZEN avizovanými programy v HD.

450 MHz, QAM64, 6.9 kS/s, komprese H264

 

No to snad nemyslej vazne :x !!! Kdyz k novymu roku zrusili tolik analogovejch programu, myslel jsem si, ze je to z duvodu pouziti dotycnejch kanalu pro digital, resp. pro HD. Ted ale pouzili pro HD vysilani kanal, kterej uz digitalni byl, a kde byl paket programu ZDF!!! To maj opravdu tak malou kapacitu, ze museli udelat tuhle vymenu? Nebo bylo nad financni moznosti UPC platit pripadny poplatky nemecky verejnopravni televizi?

Spravne by v kabelovce prece mely bejt ty programy, ktere se daji naladit i terestricky ne? A diky prirozenemu presahu by na severu Cech meli bejt k dispozici minimalne ARD, ZDF a MDR (jako ze za casu Karnevalu/Tes to bejvalo). Ted tady uz zbyla jenom ARD. Uzasny. To ale neznamena, ze jsem proti prichodu HD- naopak. Ale musela bejt proboha takovahle nahrada :cry: ?!?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC hrabe klasicky pod sebe a na zákazníky sere, já jsem jen zvědavej jak dlouho jim bude trvat než nabídnou víc než 2 HD kanály, protože za 150 Kč/měsíc jsou dva (a z nich ani jeden sport) poněkud málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...