Přejít na obsah

TZ: UPC odstartovala řádné TV vysílání ve vysokém rozlišení


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Tak změna, už se mi na STB asi dvakrát zasekl obraz se zvukem (zatím jenom na Nově, ale nejspíš to bude celý multiplex 658 MHz - možná), nekostičkuje, ale jen se zasekne obraz, poté za chvíli poposkočí i zvuk se ozve, pak zase chvilku je seklej a pak už se znovu zobrazí. Zajímavé je, že při záseku STB normálně reaguje na ovladač, takže můžu zobrazit údaje o kvalitě a síle signálu. Tyto hodnoty zůstávají pořád stejné, nemění se, jsou v normě.

 

Přesně tento problém mi dělal ze začátku původní STB, ovšem po té, co byla vydána nová aktualizace, tak problém ustal a na starém STB se tento problém přestal vyskytovat.

 

Určitě nechci nikoho odradit, (jinak je STB úplně v pořádku, obraz je perfektní), můžu mít třeba vadnej STB nebo já nevím co, ale kabel předpokládám, že je v pořádku. Za prvé jsme ho měnily, když jsme si nechali digitál a na původním STB po aktualizaci vše bylo v pořádku, takže v kabelu to asi nebude.

 

Jinak jsem četl zde, že Jirka už tento STB má. Proto ho prosím aby tu sdělil, jestli mu to také dělá? Nebo někdo jiný, kdo už tento STB má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jirka

Tak zásek, kdy se zastaví obraz a zvuk jsem zatím neměl, mám však jinou zkušenost a to při použití EPG, 2x od pátku se stalo, že nechtěl načítat a zaseklo se ovládání, musel jsem DO vypnout a zapnout set top box. Kromě toho jsem alespoň u mně zjistil, že není naprogramováno tlačítko na vybírání zpráv, zkoušel jsem staré DO, ale taky nefunguje, takže to vypadá na firmware.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Jj, u mě to tlačítko na zprávy taky nejde. Předpokládám, že stejně určitě vyjde nějaký nový firmware, kde chyby, na které se přijde odstraní. :D To je běžné skoro u všeho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jirka

Ano je, ovšem zvažuji zkoušku jiného, značkového, protože mám subjektivně pocit, že po propojení YUV kabelem Profigold je obraz na plazmě ostřejší, barvy přirozenější. Takže uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je, ovšem zvažuji zkoušku jiného, značkového, protože mám subjektivně pocit, že po propojení YUV kabelem Profigold je obraz na plazmě ostřejší, barvy přirozenější. Takže uvidíme.

 

 

jak je ten HDMI kabel dlouhý? dik za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Ano je, ovšem zvažuji zkoušku jiného, značkového, protože mám subjektivně pocit, že po propojení YUV kabelem Profigold je obraz na plazmě ostřejší, barvy přirozenější. Takže uvidíme.

 

 

jak je ten HDMI kabel dlouhý? dik za info

 

Nevím přesně, ale asi přibližně 1,5 m. (Mají to napsaný v ceníku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tom případě by neměl být nějaký problém s kvalitou samotného kabelu.

 

a umí STB přepočítat i SD kanály na 1080i, nebo to nechává na TV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...