Přejít na obsah

TZ: UPC odstartovala řádné TV vysílání ve vysokém rozlišení


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Otázkou je, zda jsou takové STB už vůbec na trhu k mání. Co jsem se koukal u Handanu, na který vsadily téměř všechny kabelovky u nás, nebo u Technisatu, tak ani jeden nic takového zatím nenabízí. U jiných firem nevím, zas tak moc jsem se po tom nepídil. Ale i kdyby bylo, tak je to vždycky na dlouhé testování, zda to bude vůbec kompatibilní se síti. Není to tak jednoduché.... Ale je to jen otázka času a určitě se i DVR HD set-top boxy pro DVB-C brzy objeví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mag_cz

Nevite nekdo, jeslti uz UPC nabizi STB pro HD? A za jakych podminek? Ten HD STB predpokladam bude umet vsechny stanice, ne en ty HD. Ale i tak, jak se pak zapoji s novym DVR? Jako jsou ted 2 STB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo, jeslti uz UPC nabizi STB pro HD? A za jakych podminek? Ten HD STB predpokladam bude umet vsechny stanice, ne en ty HD. Ale i tak, jak se pak zapoji s novym DVR? Jako jsou ted 2 STB?

 

Pred chvilkou jsem na DigiZone cetl v diskuzi, ze jeden clovicek se dovolal na zakaznickou linku, chtel STB s HD o kterem operatorka nic nevedela 8) . Nakonec se dozvedel, ze STB s HD zatim nejsou, maji pry dorazit kolem 18.2. a jen pro Prahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No tak to jsou zase kecy, urcite to nebude jen pro Prahu, protoze tohle uz neni zadne testovani, ale komercni nabidka, proste zadne testy.

 

Jinak jsem koukal, ze uz si muj STB nasel tyto dva nove programy, jde tedy jen zvuk, protoze obraz v HD MPEG4 tento zakladni STB nezvlada. Na siti UPC jsou tyto programy na multiplexu 698 MHz / 64 QAM / 6900 Symbol Rate.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to jsou zase kecy, urcite to nebude jen pro Prahu, protoze tohle uz neni zadne testovani, ale komercni nabidka, proste zadne testy.

 

Jinak jsem koukal, ze uz si muj STB nasel tyto dva nove programy, jde tedy jen zvuk, protoze obraz v HD MPEG4 tento zakladni STB nezvlada. Na siti UPC jsou tyto programy na multiplexu 698 MHz / 64 QAM / 6900 Symbol Rate.

 

Na druhou stranu ja na DVR cekal 3x behem jednoho mesice jak idiot cely odpoledne zavrenej v byte a pokazdy mi pak slecna vysvetlovala, ze porad jeste nejsou 8). Chci verit, ze distribuce bude bezproblemova :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Na síti Karnevalu hledám v celém tv pásmu stále marně!

 

No STB mi to našel automaticky, hned jak jsem ho zapnul. Napsalo mi to, že probíhá aktualizace a programy se zařadili na pozice 54 a 55.

Poté jsem ještě zkoušel vyhledat manuálně, zadal jsem normálně 170,5/64/5000 a nalezlo to všechny multiplexy včetně toho novýho s HD programy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ona: No právě, frekvence multiplexů se liší podle původu sítě (jak jistě víš). Já jsem skenoval tv pásmo tunerem CableStar.... V síti Karneval HDTV zatím není, pan dr. Malina se opět bnlamoval, i když jen částečně (viz pravá vs. levá ruka UPC)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...