Přejít na obsah

TZ: UPC odstartovala řádné TV vysílání ve vysokém rozlišení


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

2 tomus: Jak to myslíš?

 

 

Nejvíc mě štve, že to UPC zase zařadilo jen do nabídky Standard a Supreme. Nechápu, proč to nemůžou nacpat do nějakých balíčků, ať si to můžou objednat i ti, co mají Starter, a nechtějí zbytečně další programy z nabídky Standard. Můžou to třeba zařadit do balíčku Relax nebo Darwin, nebo ať udělají nový balíček jen s HD programy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hurá, jen aby brzo rozšířily nabídku, dva kanály za 150,- je dost, ale někdy během března bych do toho šel. Asi před tím zruším dvojnásobný upload, který stejně mimo síť UPC moc dvojnásobný není. Dejte vědět až to bude taky v síti karnevalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Teď mě napadlo, vy co říkáte, že na bývalým Karnevalu to ještě není. Není možné, že to dali do multiplexu, kde jste měli ZDF programy, a ty ZDF programy už tam nejsou a místo toho tam na tom multiplexu máte ty HD programy???????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ONA to přivolal! Od pondělí 18.2. byl v bývalé karnevalí síti multiplex ZDFvision NAHRAZEN avizovanými programy v HD.

450 MHz, QAM64, 6.9 kS/s, komprese H264

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

National Geographic HD, Voom HD

Datový tok cca 15 Mb/s

Celkový datový tok multiplexu cca 35 Mb/s

Rozlišení 1920x1088

Příjem trhaný, procesor 95% (při SDTV cca 10%)

Záznam trhaný, procesor 60%

Kodek CyberLink H.264, jiné zatím nezkoušeny

Procesor P4 HT 2.6 MHz

Sw DVBViewer 3.9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vitner

Potvrzuji, ještě ráno jsem v Litvínově koukal na ZDF Theaterkanal a teď už jsou všechny německé kanály v digitálu nahrazeny těmi dvěma v HD. Před chvilkou mi přišel DVR a tak jsem se těšil jak budu nahrávat koncerty všech žánrů kterých na ZDF Theaterkanal dávají nespočet..... :(. Neříkám, že HD je nezajímavé, ale nemám na ně telku ani HD STB. Fakt mě ty německý kanály chybí :-(:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...