Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/20/2022 in all areas

 1. Takové byli (zbyly) pouze dvě lokality a to Blučina a Bystřice pod Hostýnem, ale tam se to snad už vyplo ..
  1 point
 2. Marku, Marku, mirnoritní čáatí sítě máte na mysli všechny lokality kde je šířeno plnohodnotné DVBC? Jak psal Tomus, tento signál byl vždy šířen v DVBC. Je ale pravda, že v místech, kde nebylo připojení se signálem DVBC (ale byl nabízen internet DOCIS) se distribuovalo "lokální" DVB-T2 přijímané ze vzduchu. Bylo to snad pár baráků (sídlišť) snad jen v Praze, ale nějak se to nechytlo
  1 point
 3. Dobré ráno, omlouvám se za komplikace - 18. října jsme ve večerních hodinách opravdu zaznamenali výpadek Vodafone TV. Naši technici to řešili s maximální prioritou. Potíže ještě během noci odstranili.
  1 point
 4. No a dnes v noci už bylo dokončeno v celé síti 🙂
  1 point
 5. to sou všechno takový nejtypičtější rozsahy, taky sem je před deseti a více lety měl 😊 89.102 / 89.103 / 94.112 / 94.113 / 78.45, to byly časy 🤭
  0 points
 6. Migrace z exUPC systémů/backendu na Vodafone systémy. Migrovalo se DHCP a tím došlo i k přerozdělení rozsahů IP adres.
  0 points
 7. Marku jen ze zvědavosti proč to celé? A co bude se starými adresami, pochybuji že je Vodafone pustí někomu jinému.
  0 points
 8. Dobrý večer, DOCSIS modemy se nedají odkoupit, jen pronajmout. Vodafone Station se pronajímá za 100Kč měsíčně, modem Compal se pronajímá za 70Kč měsíčně. K internetu 150 bohatě stačí Compal, tedy DOCSIS v3.0, není třeba DOCSIS v3.1 modem Arriss (alias Vodafone Station). Pokud je stávající modem funkční a v pronájmu, pak bych s výměnou nespěchal, Vodafone započal výměny starších typů modemů, ozvou se tedy sami. A jestli funkční není, zavolejte a objednejte servis, technik modem vymění. V případě dalších dotazů klidně napište sem, je tu spousta uživatelů, kteří dokáží poradit.
  0 points
 9. @Daviddvbc No, tak dnes už není analog, který tam předtím byl a v minoritní části sítě je TV Start (nyní TV Basic) šířen ve formátu DVB-T2.
  0 points
 10. Máš možnost ti tam nastavit věkové omezení a takové kanály blokovat PINem, jestli je lze skrýt úplně ti neřeknu, protože jsi neuvedl jaké používají zařízení, navíc si ani nejsem jistý jestli by skrytí kanálu něco vyřešilo, protože obvykle takové kanály lze obvykle vyvolat číselným zadáním konkrétního programu.
  0 points
 11. Nepochybuji o tom že takoví lidé jsou co vypínají modem když ho nepotřebují, ale doba zápůjčky IP adresy je aktuálně dva dny, takže i tak není příliš velká pravděpodobnost že by dostali přidělenou jinou IP adresu.
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+01:00
×
×
 • Create New...