Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/09/2022 in all areas

 1. Totez........ -"Chrome je aktuální / Verze 101.0.4951.54 (Oficiální sestavení) (64bitový)" . Edge jede dal bez problemu. Udelalo to asi po aktuyalizaci na vyssi verzi chromu, takze nejaka nekompatibilita? V tom pripade by nekde mel byt postup co treba udelat v nastaveni chromu pro znovu uvedeni do funkcniho stavu. Treba bezte do nastaveni - zabezpeceni a tam to a to nebo flags a pak to a to.... Nebo chrome uz neni podporovan? Nastesti nejsem odkazan na VF a jedu pres jineho op. Ale stejne chci aby se patricne odpovedni starali o funkcnost... Nevim jestli to tu nekde uz neni... -nevsiml jsem si. Zkusil jsem takovy vicemene zaklad. U mne zabralo a asi to zas chvilku pobezi...
  1 point
 2. No, co na to @Martin - Vodafone @Ondra - Vodafone@Veronika - Vodafone a spol? Poradíte něco Ivaně? Vysvětlíte jak jsou nastavené podmínky při závadě modemu? Tohle je přesně záležitost, se kterou jí my ostatní poradit nemůžeme.
  0 points
 3. dokud to původní kabely zvládají, neni nutný si přidělávat práci a měnit je 🤔
  0 points
 4. Reálně se nezvyšuje nic, to jsou spíš marketingové proklamace a soustavné vnucování internetové televize, velmi často formou doplňků k jiným službám (SAT Skylink > Skylink live, SAT Telly > Telly OTT atd.). Přes 50% domácností přijímá signál z DVB-T2 lineárně, cca 25% ze satelitu a kabelu také lineárně a netovou TV má zbytek také cca 25%, ovšem zde není nutně dané, že všichni sledují netovou TV nelineárně (třeba u sportů, zpravodajství apod. by to byl nesmysl). Nějaké Netflixy a spol. bych do toho vůbec netahal, to je v ČR v porovnání s TV vysíláním někde na úrovni statistické chyby. Kombinace DVB-C a IPTV/OTT je ideální věc, ostatně jsem to psal už výše - lineárně C a jako doplněk pro sledování ze záznamu net. @quadra2030 Co to je "celé pásmo"? Když na věc přijde, tak v kabelovce není problém šířit ani TV signál typu DVB-S2 od 950 do 2150 MHz. Samozřejmě při použití adekvátních aktivních a pasivních prvků na trase, ovšem celá síť se stejně musí kvůli Docsis 4.0 upravit, takže by někdo mohl už začít uvažovat i tímto směrem.
  0 points
 5. Osobně nevěřím tomu, že vůbec kdy k vypnutí DVB-C dojde, protože je to po technické stránce nesmysl. Naprostá většina lidí sleduje TV lineárně a sledovat bude i nadále, takže pro ně je právě C ideální volbou a ne hnát TV přes net a zatěžovat zbytečně servery a celou síť operátora. Netová TV má sloužit jako doplněk pro sledování ze záznamu, jinak k ničemu.
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+01:00
×
×
 • Create New...