Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/02/2019 in all areas

 1. HD bude asi zkratka Hodně Drahý. To chci teda taky bez HD 😂
  4 points
 2. "Neomezená data v HD kvalitě" 😂
  4 points
 3. Dobrý super to mě nenapadlo .....tos mě pobavil ....👍 Já mám mobil u T-mobile ted jsem koukal na tarif a pro mě jako pro jednotlivce je to skoro to samý co dává Vodafone ,no plus mínus nebudu hledat nějákou korunu, tak pro mě totální zklamání, jak vidím tak když neseženu 3 kumpány tak pro Vodafone nejsem asi nic. Já to chápu tak když jím nedám 2tisíce tak žádný neomezený data. To se vám opravdu povedlo. Tak at si ten HD internet nechaj
  3 points
 4. No ty vole, to jsou ceny. Jeden by zaplakal.
  2 points
 5. tak UPC nově nabízí mobilní tarify od VODAFONE. https://www.upc.cz/mobilni-tarify/nabidka/mobilni-tarify/
  1 point
 6. GigaSíť no dejme tomu at si to pojmenujou jak chtěj ale HD internet .....................dejme tomu rychlý internet, GigaSíť no dobře ale HD internet co to je mě by stačil normální net , neomezenej bez HD ale za normální peníze pro jednoho ůčastníka já bych ten HD nechal někomu lepšímu než jsem já .......😂😂😂 Davide nic proti tobě, tebe mám za machra a odborníka.
  1 point
 7. No me by spise zajimalo jedno - mam od UPC 500 internet + Komplet+ TV a Telefon 30 za 972 Kc. Stb+Compal mam odkoupene. Jak by to bylo vyhodne, kdybych si k tomu poridil 2x Neomezeny tarif na mobil - pro dve cisla? Nyni platim u T-Mobile za 2 cisla s 4 HB dat cca necelych 1500 Kc. Dokazal bych se nejak vejit do 2500 Kc, kdybych vse spojil u VF? Diky.
  1 point
 8. neni to moc vyhodne https://dotekomanie.cz/2019/09/vodafone-a-upc-predstavuji-spolecnou-nabidku/
  1 point
 9. Na pozícii rezerva je ČT sport HD 👍😅 VELKÉ ĎAKUJEM UPC Nachádza sa 642,90 MHz
  1 point
This leaderboard is set to Prague/GMT+02:00
×
×
 • Create New...