Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník sealex

Jelikož by se to mohlo hodit více lidem, odpovím na dotaz veřejně:

"Čau, měl bych na tebe velkou prosbu o sdílení zkušeností s Android TV boxem a Horizonem Go.
Pořídil jsem si jej pár dní zpátky a ačkoliv se mi aplikaci rozběhat podařilo, nefunguje ani zdaleko podle představ.  Že to nebude uplně fantastické jsem očekával, co mě však poněkud zaskočilo je to, že se přehrávané video nedá přepnout do full-screen módu. Což dělá aplikaci totálně nepoužitelnou. Mohl bych se tedy zeptat, jestli ses setkal s podobnými problémy a jak případný Horizon Go na Shieldu řešíš nyní?
...."

Ten samý problém jsem samozřejmě také dlouho řešil a zjistil jsem, že souvisí s DPI zobrazení TV boxu.

Řešení jsem již před časem napsal na TVfreaku, tak ho zde ocituji:

Nechá se změnit DPI zobrazení Nvidia Shield Android TV a tím se některé problémové aplikace přepnou do tabletového režimu a vejde se toho více na obrazovku.
Vyřeší problém s aplikací Horizon Go od UPC a třeba prohlížeč Chrome se přepne do módu se záložkami nahoře a šipkou zpět.
Funguje i bez ROOTU !!!
Provádí se to pomocí ADB přístupu a to buď přes USB nebo přes síť! ADB je potřeba mít na PC nainstalované například odtud: https://developer.android.com/studio/releases/platform-tools.html#tos-header

První krok povolení debug módu na Nvidia Shield TV:
https://sites.google.com/site/nvidiashieldtvutilityapp/home/enable-debugging

Druhý krok příkazový řádek z Windows:

Zjednodušeně já jsem použil přikaz:
adb connect ip_adresa_shieldu .... připojení pomocí lan
adb shell wm density 280 .... změna DPI na osvědčenou hodnotu 280 - lze zkusit i jiné (standardní je 320)

- změna DPI vydrží i po restartu
- pro změnu na původní hodnotu lze použít příkaz: adb shell wm density reset

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 10. 2017 at 1:07, tomus napsal:

Diky Marku, aspon uz vim kde je problem, 

nasel jsem na netu navod jak to rozchodit v Mozille, dva vecery jsem s tim hral, ale porad to nefunguje, Youtube uz v HTML5 chodim ale Horizon Go ne.

Asi tim nebudu ztracet cas a preinstaluju Win XP na desitky.

Tak jsem nainstaloval Windows 10 a Horizon Go už konečně funguje,

ale objevil se další problém, v prohlížeči Edge Explorer a v aplikaci Horizon Go při přehrávání videa jsou nahoře a dole vodorovné bílé pruhy, jsou tam protože mám monitor s poměrem stran 4:3, To je jasné, ale proč jsou ty pruhy sakra bílé a ne černé, jak to obvykle bývá,

netušíte někdo co s tím? 

DSC_0341.JPG

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník vasek608

Zdravím, používám Horizon GO přes web (=nikoliv Win10 aplikace), a poslední dobou zaznamenávám celkem problémy, pořady se sekají (a pak po dokončení "načítání" pokračují, nebo spadnou. Hlavně ve špičkách (=večerní hodiny, nebo pokud na nějakém kanále hraje Real nebo Barcelona atd). Mimo špičky (=dopoledne, noc) je situace o dost lepší (=ale ne bezproblémová, jen 'záseky' jsou méně obvyklé).
Internet připojením to není (mám 100/10, ntb s win10 64bit, chrome, připojen kabelem přímo do UPC boxu), nic nestahuju, a pro kontrolu - v druhém okně můžu streamovat ivysilání v nejvyšším rozlišení bez jakéhokoliv zaváhání a mezitím se UPC sekne třeba 8x.
Speedtesty také dávají plných 100/10. Výkonem počítače to také nebude (i7, 8gb ram, vytížení CPU 5%).
Tzn. tipuju konektivita nebo servery na UPC straně nestíhájí asi...
Máte podobné zkušenosti? Mám zkusit nainstalovat Win10 aplikaci nebo tam to bude prašť jako uhoď (=stejné)?
Děkuji mnohokrát za vaše názory/zkušenosti.

Upraveno uživatelem vasek608
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna vcera jsem to ho opet zkousel na Androidu - prihlasim se, vyberu si neco, objevi se logo HBO s temi upozornenimi, nacita, zobrazi se logo HBO GO a spadne to zase do te nabidky poradu. A porad dokola.

Ted to zkousim v IE 11 na PC a opet - nereaguje na zadna tlacitka - ani Registrace, ani Prihlaseni. Stejne jako doma. Takze opet nepouzitelne. Pripojeni 100/100.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...