Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník jirka.acer

Dobry den, 

Mel bych otazku. Kdy opravite chyby v posledni aktualizaci horizon go pro android?? Pouzivam apku na samsung galaxy tab 3 8.0 a do posledni aktualizace jsem nemel s nicim problem. Ted se programy spatne nacitaji a je problem i s replayem. Budete to nejak resit?? Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jiros

jak vám funguje Horizon GO na Pc na Windows 10 mám trochu problémy s náčitaním po spuštěni aplikace když kliknu třeba na novu tak se mi začne načítat a pak to napíše omlouváme se ale došlo k chybě musím zavřít aplikaci a spustit ji znovu a pak už to funguje takhle se to děje docela často nevíte jestli je to problém na straně UPC 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 9. 2017 at 19:19, jirka.acer napsal:

Dobry den, 

Mel bych otazku. Kdy opravite chyby v posledni aktualizaci horizon go pro android?? Pouzivam apku na samsung galaxy tab 3 8.0 a do posledni aktualizace jsem nemel s nicim problem. Ted se programy spatne nacitaji a je problem i s replayem. Budete to nejak resit?? Dekuji

Už se to tady řešilo, jedná se o chybu v posledni verzi aplikace Horizon Go , da se nainstalovat starší verze, viz můj příspěvek zde

 

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník king555
před 11 hodinami, tomus napsal:

Už se to tady řešilo, jedná se o chybu v posledni verzi aplikace Horizon Go , da se nainstalovat starší verze, viz můj příspěvek zde

 

 

Od vcera je k dispozii v GP nova verzia (2.3.20) a zda sa byt ok....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rano jsem zkusil tu novou verzi 2.3.20 nainstalovat do telefonu a zdalo se to lepsi, nicmene ted vecer jsem to znovu spustil a uz se zase nacitalo nehorazne dlouho, nemluve o tom za stale neni opraveno chybejici tlacitko pro prepnuti ziveho vysilani na zpetne, musi se proklikat do TV pruvodce a spistit to odtud.

Takze jsem se opet musel vratit ke stare dobre verzi 2.3.15, kde vse opet funguje jak ma.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...