Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi

Mne dnes pomohlo odinstalovanie  a nova instalacia aplikacie vo W10 a páni,slape ako ma...len take fukoty :) Vyzera to na aktualizaciu,ktora neprebehne automaticky.Pribudla polozka poskytovatelia,ktoru som tam pred tym nemal.

 

Snimkaobrazovky885nd6.png

 

Snimkaobrazovky89pfg0.png

 

Snimkaobrazovky906lo1.png

 

Upraveno uživatelem ritchi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Pravdepodobne prebehol update aplikacie Horizon Go vo W10.Este vcera nepouzitelna a po odinstalovani a opatovnej instalacii rychla,svizna,kvalitny obraz v HD...u mna spokojnost.Stanice vo videu sa neprehravaju...ma to na svedomi ochrana DRM.

 

 

Upraveno uživatelem ritchi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Nemohu se zbavit dojmu, že UPC (global) koupilo aplikaci Horizon go bez nutného servisu a teď jaksi neví, co si s ní počít...

1. Po přihlášení do webové aplikace Horizon Go tam na mě vyskakují 3 Upozornění, prakticky od začátku zveřejnění aplikace, tedy už několik let

2. Aplikace Horizon Go pro Windows 10 má všechny nectnosti aplikací z Windows Store, např. nelze obvyklým způsobem zjistit verzi aplikace

3. V obou mutacích (web i W10) jsou stále staré názvy stanic skupiny Nova, zřejmě názvy stanic aktuální v době vytváření aplikace

Atd., viz stále se periodicky opakující stížnosti uživatelů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Evidentne svoju energiu,cas a prachy vkladaju do polofunkcnej krabice a Horizon go pre klientov s CA ako keby postupne odsuvali na druhu kolaj.Ergo,ako som sa v predchadzajucom prispevku zmienil,po reinstalacii aplikacie teraz bezi sakramentsky dobre coho dôkazom je aj video.

Upraveno uživatelem ritchi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Tuto a podobné aplikace používám jen na pc a zcela výjimečně, takže nemohu posuzovat. Jsou období funkčnosti ... různá. Naposledy jsem HG for W instaloval asi v polovině srpna (augusta), chodí dobře, Verzi aplikace neznám, viz Microsoftí záměr (?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Priority kazdeho z nas su odlisne,ja ju pouzivam casto,hlavne archiv a verzia je citatelna priamo v aplikacii .Pred reinstalaciou som si nepozrel tu predchadzajucu.Vedel by si mi ju pozriet pre porovnanie?Dik

 

Re:Takze cislo verzie dostupne aj vo Windows store...vyzera to na tu istu verziu co som mal pred reinstalaciou  a tym padom si neviem vysvetlit este vcera nefunkcnu aplikaciu.Kazdopadne teraz bezi ako ma.

 

Snimkaobrazovky93vj8g.png

 

Snimka13g4bq.PNG

Upraveno uživatelem ritchi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že automatický upgrade Horizon Go v Store Win 10 neprebehol práve preto, lebo v novej verzii zabudli zmeniť jej číslo. Okrem toho dnes Windows Store funguje divne, lebo chce aktualizovať sám seba a to končí vždy chybou. Našťastie neaktualizovaná verzia obchodu funguje správne. ☺

Upraveno uživatelem Fuchs Tomáš
  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Router Compal, CA modul, HD Mediabox
  • Bratislava IV.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Sypu si popel na hlavu a omlouvám se za některá svá  předchozí tvrzení. U obou mutací Horizon Go je číslo verze softwaru resp. sestavení u webové aplikace dostupné. Pro info, mám HGforW v.2.2.3.19550, v MS IE se spouští build 1.1.147 (12c0c17 z 18.9.2017)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludekfilm

Můžete mi někdo poradit jestli na TV LG 49UF7704 s WebOS 2.0 lze Horizon používat, abych k tomu nemusel používat připojení přes PC (kde mi tato služba funguje). Na TV mi ale Horizon nejde spustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...