Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník Uživatel ze severu Čech
před 8 hodinami, David - UPC napsal:

Nakonec jedeme dál, detaily uveřejníme příští týden. 

A co se stalo s National Geographic HD (CZ), proč od včerejška odpoledne nejde česky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Uživatel ze severu Čech

Zdá se, že už to konečně opravili.  Dnes 6. července od 22:30 je National Geographic HD (CZ) opět s českým zvukem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, David - UPC napsal:

Nakonec jedeme dál, detaily uveřejníme příští týden. 

opět včerejší problém zase nefunguje CBS Drama píše program zablokován  omezení autorských práv  v Horizon GO .CBS Reality hrají normálně  asi to vypadá ,že zůstane pouze jeden program.

Upraveno uživatelem Pavel m
  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Uživatel ze severu Čech
V 7. 7. 2017 at 8:27, Pavel m napsal:

opět včerejší problém zase nefunguje CBS Drama píše program zablokován  omezení autorských práv  v Horizon GO .CBS Reality hrají normálně  asi to vypadá ,že zůstane pouze jeden program.

Teď jsem to zrovna vyzkoušel a CBS Drama na Horizon Go mi funguje.  Asi s tím pořád něco dělají a občas to zřejmě z nějakých důvodů dočasně vypínají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Uživatel ze severu Čech

Nevíte někdo jestli je u seriálu Dimenze 404 na HBO3 HD k dispozici česká zvuková stopa ?

Zkoušel jsem to jen přes web prostřednictvím Horizon Go a na webové stránce je tam při přehráváni dostupná ikona "Možnosti jazyka" pro AUDIO a v menu jsou tam dvě volby "čeština" a "English". I když mám zvoleno "čeština" tak je zvuk stejně jen anglicky. 

To opravdu není seriál Dimenze 404 na HBO3 HD vůbec s českou zvukovou stopou nebo je to jen jedna z dalších chyb a nefunguje to jen v rámci Horizon Go ?
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Pri 404ke to ako chybu nevidim,jednoducho to nie je nadabovane aj ked horizon go ponuka moznost prepnutia audia na cestinu.Skor mi ide o ceske titulky,ktore nie su v TV aplikacii HBO Go k dispozicii,pricom v PC aplikacii su a to nie je jediny titul,ktory ma tento problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Uživatel ze severu Čech
před 7 hodinami, ritchi napsal:

Pri 404ke to ako chybu nevidim,jednoducho to nie je nadabovane aj ked horizon go ponuka moznost prepnutia audia na cestinu.Skor mi ide o ceske titulky,ktore nie su v TV aplikacii HBO Go k dispozicii,pricom v PC aplikacii su a to nie je jediny titul,ktory ma tento problem.

Je škoda, že to nenadabovali. Díky za informaci o tom, že na webovém HBO GO, na které se dá koukat z počítače je to aspoň s těmi titulky. Hned jsem to vyzkoušel a jsou tam české titulky. S českým dabingem by to bylo lepší, ale aspoň že jsou ty titulky. To si zase počtu :). Tak ještě jednou díky za informaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Anonymní

Davide, měl bych na Vás prosbu ohledně té ovládací lišty u Horizon Go. Moc by mě potěšilo, kdybyste na ni přidali tlačítko pro přepnutí na předchozí sledovaný kanál (jak to bývá na každém dálkovém ovladači, PRE-CH atp.). Docela často bych to ocenil, a věřím tomu, že nejsem sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...