Přejít na obsah

Problém s online hraním


Návštěvník Janci

Doporučené příspěvky

Návštěvník Janci

Dobrý deň, už par mesiacov pozorujem, že sa neviem pripojiť na multiplayer, konkretne ide o Battlefield 3, PC mam pripojený cez wifi router compal ch7465lg, skúšal som aj forwardovať porty a aj pripojiť PC priamo na kabel a stale nic, internet ide inak bezproblemov - rýchlo a stabilne, ale ako nahle sa chcem pripojit na BF3 tak mi to nejde, Je ale zaujimve že ked sa pripojím cez susedove wifi, tak sa bez problémov pripojím, skúšal som aj volať na technickú podporu či mi náhodou neblokuju porty, a tam mi "technik"  povedal že mi nič neblokuju, že všetko ide tak ako má a ked som sa ho pytal že v čom by potom mohol byť problem tak mi odpovedal "neviem", potom som pisal dalšiemu na facebook podpore, odpoveď bola skoro rovnaká, ten mi ešte navrhol výmenu routru, ale v routry to asi nebude kedže to nejde ani priamo cez kabel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Návštěvník změnil název na Problém s online hraním
Návštěvník ApacheSK

Ako sa pýta marek, akým spôsobom "nejde" , ako si pripojil PC "Priamo" cez kábel? Z modemu alebo máš za modemom ešte vlastný router?

Kým nemáš nejaké mysterious device tak neviem či napojíš do PC Priamo kábel z pripojky a to koaxialný, iný typ pripojek UPC nemá, minimalne som o tom nepočul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Janci

Nejdo to tak ze sa proste neviem pripojiť na žiadny server, sice mi ich zobrazi, aj pocet hracov aj pingy jednotlivých serverov ale ked dam join server tak sa to snazi pripojit a po chvili mi vypise hlasku ktora je dole na obrazku. Cez "kabel" to bolo tak ze cez svoj LAN kabel som sa pripojil cez router do PC.image.thumb.png.6997c6f74e5c410a07a8cf4c10729355.png

Pred tým ako mi od UPC prišiel Compal som mal svoj vlastný  router ASUS a od UPC iba modem,  už vtedy začal tento problem, spočiatku to fungovalo ale z jedneho dna na druhy prestalo. Vtedy som sa tiez skusil pripojit priamo LAN kablom cez UPC modem do PC ale tiez to neslo, tak som dufal ze ked mi UPC vymenil modem za svoj compal router ze to pojde ale stale nic. Tracert som neskusal ale skusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lolekabolek

Ja som u iného ISP a mám tie isté problémy. Mne odpísali že prekročujem limit TCP/IP kommunikácií (viac než 600), a že JA s tým mám niečo robiť. Ale najhoršie je na tom to, že som nič nezmenil, ani router, ani PC a zrazu od septembra si neviem poriadne zahrať ani BF1, ani Overwatch, ani CS:GO a teraz ani Black Ops 4 ani R6:Siege, proste nič. Moje zvyklosti ostali tie isté, robím to isté deň po deň ako predtým za tých 13 rokov koľko som u nich (seriály, filmy, youtube, twitch a hry), a nechcú mi pomôcť. (Najlepšia ich reakcia bola že som banovaný z hier..., čo je proste nonsense pretože keď som zdieľal svoj mobilný internet na PC, tak takisto ako Tebe, aj mne všetko fungovalo.) Chcel som prejsť inde, ale teraz, že som našiel tento topic... šanca aby som si zahral multiplayerovky kleslo na nulu. Napokon som ich poprosil o novú IP adresu, ten mi pomohol presne 10 dní. Po uplynutí tých 10 dní všetky moje problémy sa vrátili.

...takže som zvedavý ako Ti pomôžu, možno by to pomohlo aj mne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Janci

Sám som zvedavý, ale ich technická podpora mi pride trochu nekompetentná, už len dovolať sa tam považujem za zazrak. Inak si ma velmi nepotesil lebo som tiez chcel preist k inemu ISP,  ale takto je to asi jedno. 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...