Přejít na obsah

Rozdíl mezi Start k internetu a klasik + v programech


Návštěvník Silencio

Doporučené příspěvky

Návštěvník Silencio

Zdravím,

prosím o radu. Na UPC nemohu nikde najít informaci o seznamu programů start k internetu, pouze klasik+. 
Mám TV po 15 letech a přemýšlím jestli mi bude stačit anténní kabel bez dalšího příplatku nebo jít do klasiku s HD media boxem. Myslím si, že to UPC záměrně nezveřejňuje.

Rozumím dalším výhodám media boxu, ptám se čistě na rozdíl v programech případně jestli základní balíček bude stále dostupný do budoucna.

 

Děkuji za informaci. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník MartinK

Zdravím,

prosím o radu:

zjistil jsem, že k balíčku Internet mám také v rámci tarifu TV balíček Start k internetu (s popisem 25 programů, 4 v HD, přičemž v UPC seznamu programů https://www.upc.cz/televize/o-upc-televizi/prehled-programu/ je u TV Start 38 programů, z toho 2 HD, tak těžko říct, které tam budou).

Co bych potřeboval vědět, potřebuju k provozu na televizi HD Mediabox (nebo nějaké jiné zařízení) nebo stačí propojit televizi a zásuvku kabelem?
Televize je Samsung UE22ES5000W.

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jobro
V 6. 2. 2018 at 15:09, Zlaťák napsal:

Stačí se podívat na stránky UPC.

Ani není nutné "studovat" nabídku na webu UPC - strčit anténní kabel do TV a projít ladění v obou režimech (DVB-T nebo DVD-C). Hotovo. Nechápu, proč to tazatel řeší takovými oklikami, když by to přeladil sám, věděl by ihned na čem je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Hansi

Programová nabídka u TV Startu je obdobná jako u TV UPC nabídka Klasik+, přičemž u Klasiku jsou všechny stanice skupin ČT, Nova, Prima, Barrandov  v HD i v SD i něco navíc dle tematických balíčků,  Zde jde spíš o zaplacenou kvalitu obrazu a využití schopností Chytrých TV, nevýhodou je, že musíte mít navíc mediabox nebo CA modul abyste mohli přijímat DVB-C. Záleží jen čistě na Vaší volbě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...