Přejít na obsah

UPC opět zrychluje internetové připojení


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

David - UPC

Digital E-Care manager

"Cast stavajicich zakazniku budeme na nove portfolio prevadet..."

Mohl bych se zeptat, kterou cast stavajicich zakazniku ma UPC na mysli? A ktera cast zustane pri starych tarifech? (ty stare tarify zustanou??) 

Prijde mi, ze UPC nevi jak kulantne dostat od lidi vic penez a tak vytvari takovehle sarady. Ze by novy, mlady, cerstve dostudovany product manager? :)

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Vás tady ještě nepřestalo bavit řešit 30kč ???   Když s tím máte problémy tak taky výborné služby nabízí O2 ,třeba internet HD 20mbs  za 400kč - když už píšu můžete mě někdo vysvětlit co to je internet HD :D:D:D:D:D zřejmě nějáká novinka v podání O2

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Marek-26 napsal:

Každá smlouva u UPC je na dobu neurčitou.

to není pravda, mám už podruhé smlouvu na dobu určitou (2 roky) v rámci retence, uvedeno i v moje UPC, i tak ji ovšem UPC nedodrželo

někdo má 30 korun a někomu to vloni zvedli o 90, což bylo asi 26% a to už trochu rozdíl je

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíš 90kč ,nevím co je to dost........to záleží co si kdo pod tím dost představuje, já si myslím že ty jejich nabídky není taková tragédie, podívej se po konkurenci co chtěj ----- pozor to není žádný pochlebování UPC ale chválně mrkni po konkurenci

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Honzo333, přešel jsem od O2, jak nemáš mobilní tarif internet 20mbs stojí 499 Kč. Jinak naprostý souhlas co píšeš. Ještě další věc, také mě zajímá které části stávajících zákazníků se týká zrychlení. Už jsem vlastně stávající zákazník (přes dva měsíce). Za 30 Kč navíc, 100mbs navíc, to není špatná nabídka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 1. 2018 at 13:06, Tommy Kindernay napsal:

Davide, chápu to dobře, že když teď mám internet 100 Mb/s a TV Komplet celkem za 963 Kč, tak se u mě nemění ani rychlost, ani cena? 

A pokud bych chtěl těch 150 Mb/s, platil bych pak 993 Kč?

Dobrý den, Tommy, mám jen dotaz - vy máte za cenu 963 Kč TV Komplet (HORIZON KOMPLET+) a INTERNET 100+? Platíte pronájem HD DVR mediaboxu? Pokud ano, je to v té celkové ceně 963 Kč? Děkuji za info :). 

  • Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, mirij napsal:

Aha. Takže smlouva je na dobu neurčitou, ale můžu mít na "dobu určitou" nějaké věrnostní období jestli to dobře chápu.

Smlouvu máte na dobu neurčitou a při uzavření máte dvě možnosti. Buď si vzít služby bez věrnostní slevy, kdy Vám bude účtována rovnou plná cena služeb každý měsíc, nehledě na délku trvání smlouvy nebo využijete věrnostní slevu, což znamená, že pokud klient UPC odebere domluvené množství (12 po sobě jdoucích měsíců), po splnění této podmínky mu vznikne nárok na vrácení určité částky (na jednu službu to dělá 2400Kč). Pouze slevu klient dostává průběžně (každý měsíc - 200Kč). V případě, že nevznikne na ni nárok, musí klient již předběžně čerpanou slevu vrátit. U věrnostních slev se jedná o odměnu – slevu za to, že klient odebral služby v určitém množství.

V případě, že vím, že nebudu čerpat služby v době 12 měsíců, vezmu si rovnou služby bez věrnostní slevy, abych po ukončení nemusel platit najednou nějakou větší částku. V případě, že je možné, že to těch 12 měsíců bude, vezmu si variantu s věrnostní slevou - a prostou matematikou zjistím, že i kdybych vydržel třeba 10 měsíců, tak celkově zaplatím stejně, jelikož podám výpověď tak, aby se smlouva ukončila až po 12 měsících i přes to, že služby nebudu využívat, protože vracet 2000Kč vyjde dráž, než zaplatit ještě další dva měsíce služeb. Například při platbě 600Kč za službu s věrnostní slevou, jsem při využívání služby 9 měsíců a vypovězení ke konci věrnostního období na tom stejně, jako kdybych si hned na začátku vzal služby bez věrnostní slevy.  

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, marmira napsal:

Dobrý den, Tommy, mám jen dotaz - vy máte za cenu 963 Kč TV Komplet (HORIZON KOMPLET+) a INTERNET 100+? Platíte pronájem HD DVR mediaboxu? Pokud ano, je to v té celkové ceně 963 Kč? Děkuji za info :). 

Jj, mám TV Komplet a internet 100+, v ceně mám pronájem toho bílýho modemu a CA modulu - celkem 963 Kč (vyjednal jsem si 10 % slevu nebo tak nějak). :) Ale myslím, že tady byly příspěvky, že se to dá na retenčním domluvit i levněji. Mediabox nechci, dokud tam nebude možnost očíslovat si a seřadit si kanály podle sebe.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13
před 5 hodinami, DariusCZ napsal:

Myslíš že poslední dva měsíce s každovečerníma výpadkama je Horizon Go nejlepší na trhu? Myslíš to opravdu vážně? :D

 

Protože třeba internet nejlepší mají. Ale jestli sis nevšíml, já zvýraznil Horizon Go.

Myslim to vazne, mam moznost sledovat mobilnu TV od dvoch dalsich providerov a Horizon Go je stale najmensia katastrofa :) Ma v ponuke najviac stanic a v urcite lepsej kvalite ako konkurencia. Sledujem ju ale skor sporadicky, vobec nie denne, takze mozno preto tie vypadky az tak neregistrujem. Alebo mam jednoducho stastie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...