Přejít na obsah

UPC opět zrychluje internetové připojení


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Pavlli ještě bych nad tím popřemýšlel UPC 150/10 459 Kč plus pronájem zařízení. O2 20/2 499 Kč plus koupit zařízení. A jestli u tebe časem vznikne opravdová konkurence pro UPC dají 200 Kč slevu.

A ještě jsem zapomněl. Přesně jak píše Honza333, O2 ti žádnou slevu nedá, odešel jsem od nich kvůli pomalému internetu a uvažoval, že s TV kvůli O2TV Tenis zůstanu, ale za plnou nabídku bych platil 849 Kč, tak jsem odešel k UPC i s televizí. Já osobně neznám lepší nabídku než má UPC, ale uznávám, že třeba jsi v dosahu něčeho lepšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to přesně tak jak říkáš, nechci by to vypadalo jako lezení do p..... UPC ale, je to smutny, asi lepší neseženeš. Samozřejmě dneska 100net už nabízí spousta firem nevím jak u vás ale jsem z Liberce tady ano. Kombinace s TV ale není nikde tak výhodná.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pavlli

No u nas uz prave konkurence je. Takze budu mit +- stejny balicek TV (je to IPTV, kterou lze sledovat pouze v ramci site, to je asi jedina nevyhoda oproti TV od UPC) a k tomu 1Gbit net, a to za stejnou cenu jakou jsem mel doted u UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pavlli

Jeste abych se vratil k puvodnimu dotazu. K jakemu datu se v tomto pripade dela vypoved? Bude to k tomu 15.2.2018? V informacnim mailu od UPC bylo, ze vypoved musi byt odeslana nejpozdeji 15.2.2018. Ve vseobecnych podminkach se zase pise toto:

Citovat

2.5.3. Pokud UPC změní náležitosti Smlouvy, u kterých to vyžaduje zákon, oznámíme Vám to minimálně 1 měsíc předem stejnou formou, jakou jste zvolili pro zasílání vyúčtování. Pokud byste s takovou změnou nesouhlasili, máte možnost ukončit Smlouvu ke dni, kdy se mají podmínky Smlouvy změnit. O tom, že s novými podmínkami Smlouvy nesouhlasíte, nás ale prosím písemně informujte alespoň 15 dnů před plánovanou změnou, abychom stihli tento požadavek technicky zpracovat a Smlouvu ukončit.

Takze je asi nejjistejsi poslat vypoved do konce mesice? A ted datum ukonceni bude tedy 15.2.2018, protoze v tomhle pripade neplati vypovedni lhuta 30 dni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 1. 2018 at 13:36, Honza333 napsal:

Když musíš tak musíš, koukám co máš za nabídku ,kámoš má O2 ,net 20  a televizi má tu střední nabídku to je obdoba toho co máš ty od UPC a platí 900kč a jak mi říkal tam žádný vyjednávání ceny není...

O2 samozřejmě retenční oddělení má. Co vám říkal tedy není pravda nebo nikdy dát výpověď nezkusil.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Honza333 píše naprostou pravdu (přesně 898 Kč). Internet 20/2 za 499 Kč a střední balíček L za 399 Kč. Byl jsem u O2 asi osm let s internetem, televizí i telefonem. Dříve to bylo tak, že se cena televize dala smlouvat ale od té doby co je to rozdělené na M L XL to už nejde. Internet od UPC je lepší než od O2. U televize tam je to rozhodování těžší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...