Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil tomus,

Doporučené příspěvky

@Adolf.ShitlerPořád nechápeš, nevadí 🙂 Nikdo tu nečeká, že by si někdo měl sednout na zadek. Naopak, vznikla tu celkem normální diskuse o tom, zda VF zařadí zmiňované programy (o jejichž sledovanosti nic netušíš) a jelikož to nevypadá, tak je z toho diskuse jak to lidé řeší - druhou službou, přechodem atd.

Osobně je mi důsledku jedno, zda to VF zařadí (pak zůstanu jejich zákazníkem), nebo nikoliv (pak odejdu) - obsah, který chci budu mít tak či tak (ale zkušenosti jiných mě zajímají) 🙂 

A z nějakého důvodu toto zcela normální  tržní chování spotřebitele tě nutí sem pořád něco ptát, i když dle svých slov sport nesleduješ a s VF jsi spokojený 🙂 

Spoiler

Chce to spadnout nohama na zem.

Ano, přesně tak, konečně něco, na čem se shodneme 🙂 

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože víceméně do dneška jsme nevěděli kam vůbec lze přejít (O2TV fakt ne) a jelikož F1 začíná zítra tréninky, tak se nediv, že jsme mírně netrpěliví. A myslím, že nás asi tak málo nebude, viz. např. 4 témata na Parabole a diskuse na fb a ig jednotlivých operátorů. Také nikomu nerozporuji nějaké premiér ligy, bundesligy, poháry vítězů pohárů a nevím co ještě. Jde mi o konkrétní sporty a nijak extra neadoruji žádnou stanici. Byly doby, kdy jsem tu bojoval za znovuzařazení RTL, jelikož mělo dlouhodobě nejlepší přenosy z F1 a historicky jsem na kabelovce sledoval F1 právě tam. F1 na Sport 1,2 s Richtrem byla za mě tragédie, ale možná jsme dna ještě nedosáhli. Na druhou stranu Dakar na Nova Action nebyl špatně pokrytý. Ovšem tohle se mělo řešit nejpozději před měsícem, nikoliv den před zahájením šampionátu, ať už je za tím kterákoliv strana, je to amatérismus.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@retronTak bohužel toto asi jinak dopadnout nemohlo, Nova se snaží získat co nejvíc, VF zaplatit co nejméně, nechat to zajít těsně k termínu začátku / za termín bohužel dává smysl pro obě strany. Ale naštěstí, přejít ke konkurenci je jednoduché. Tyhle závody otestuji buď O2 nebo Telly, pokud to bude fungovat v pořádku, tak přejdu.

6 minutes ago, Adolf.Shitler said:

v opačném případě bys zjistil, že je ta sledovanost uvedených sportovních akcí prachbídná

Citation needed.

Já ti nějakou dám místo toho:

Quote

“Last year, the live broadcasts of Formula 1 practice sessions, qualifying, and races did reach a total of 410,000 viewers aged 15-69, with races themselves being watched by an average of 4% of viewers sitting in front of their TV screens,”

zdroj: https://www.atmedia.cz/en/czechs-sports-how-do-the-sports-tv-channels-do-in-our-country

Ale opět, pokud VF tito zákazníci nebudou chybět a vyplatí se jim raději počkat / nemít tyto kanály, je to zcela validní rozhodnutí a vůbec mi nevadí, jen nebudu jejich zákazníkem 🙂 

 

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@retron Je obecně známo, že sportovní fanoušci nejvíc křičí a budí to tak dojem, jak je o sporty hrozný zájem, ale realita je naprosto odlišná - je zde: https://www.ato.cz/vysledky/rok-share/ v roce 2023 nějaká jiná sportovní stanice, mimo ČT sport? Není. V TOP 20 pořadech za rok 2023 pak není sport vůbec žádný: https://www.ato.cz/vysledky/rok-top-20/ Toto je pro každého operátora vodítkem, co má zařadit a co ne, nikoliv nějaká zbožná přání nějakých křiklounů kdesi na FB nebo na jakési Parabole.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak většina diskutujících spíš řeší, kde to vůbec bude a za jakých podmínek a mohli se podle toho zařídit. Případně hledat záložní řešení.

To asi jako kdyby se den před zahájením ligy nevědělo, kde bude fotbal v televizi tak jsou rowdies na barikádách.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ano, sledovanost Formule 1 je natolik prachbidna, ze duo Eisking vyprodala halu vsude kam jela.

 

P.s.: Ja ti Adolfe nejak nevim, ses tu hlavni postava diskuze, ktera musi reagovat na uplne kazdy komentar, ktery si jen trosku postezuje na Vodafone, a to nejen v tomto vlakne. Ses za to placen? Majitelem nebudes, maximalne bys mel nejake akcie. 😁 A ta tvoje prezdivka taky asi neni nahodna, co? Tve reakce te prezdivce odpovidaji.

A nemotej do sebe O2 a Novu, i kdyz to ma spolecneho majitele, tak to nejsou stejne televize. To by sme pak mohli chtit O2TV Sport i u jinych poskytovatelu a to, pokud je mi znamo, neni ani mozne.

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • VTV Set-Top-Box 2G_A, COMPAL CH7465LG
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Adolf.Shitler napsal:

@Peno Zatím tady vnucuješ svoje myšlenky jenom ty sám a plácáš cosi o většině, když v reálu víš kulový. A že vycházíš ze svého okolí je sice hezká věc, ale v globálu úplně o ničem, protože tvoje okolí je možná pár (desítek) lidí, což v počtu statisíců u operátorů nehraje naprosto žádnou roli.

Sorry, ale své domněnky, nepodložné jakýmikoliv čísly, tu šíříte jen a pouze vy. Ano, možná jsem neměl napsat "většina", ale já alespoň vycházím z informací od jiných lidí v mém okolí, ne jen od svého ega jako zjevně vy. Jinak byste totiž neměl žádný problém napsat, odkud svou informaci o "většině platící více TV služeb najednou" vlastně čerpáte. Neboť, abych použil vaše vlastní přirovnání, jeden Adam v tom počtu lidí platících si televizní služby, nehraje naprosto žádnou roli.

A ten agresivní tón si laskavě odpusťte. Budete-li v něm pokračovat, budu nucen vás požádat o vykání, neb od hulvátů tykání nepřijímám.

Upraveno uživatelem Peno
  • Souhlasím 1
  • Haha 1
  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@r2d2 "Z celkového času, který tráví čeští diváci ve věku 15–69 let sledováním televize, připadá na sportovní pořady 5 %. Toto číslo je s jedinou výjimkou dlouhodobě stabilní.", tolik citace z "tvého" webu Atmedia (v cz znění: https://www.atmedia.cz/cesi-a-sport-jak-se-dari-sportovnim-tv-stanicim-u-nas ), čímž sis vlastně sám odpověděl, že je o sporty zájem naprosto mizerný a operátorům se prakticky vůbec nevyplatí se tím nějak vážněji zabývat.

@thornung Co kdo kde vyprodal je pro ČR asi stejně zajímavé, jako neúroda rajčat někde v Amazonii, protože zde je hlavním sportem hokej, pak fotbal a pak dlouho nic, možná ještě tenis, když náhodou někdo z CZ hraje finále Wimbledonu. Rozhodně ne ani F1 a ani MotoGP. Ale klidně si stěžuj, ideálně na konci každého nádraží je taková budka speciálně pro otravy tvého typu, tam tě jistě vyslyší :D
A že ti nedocvakne, že když PPF vlastní jak O2, tak Novu, a že se tedy jedná o jednu kapsu, to není můj problém, ale tvůj (až dospěješ, tak to třeba pochopíš).

 

@ Peno Požádat mě můžeš o co chceš, ale vyhověno ti nebude. Tak ze sebe nedělej veřejně kašpara s nějakým vykáním, protože jenom já si rozhodnu, komu budu vykat a komu ne :P

Upraveno uživatelem Adolf.Shitler
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...