Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil tomus,

Doporučené příspěvky

  • Centrum péče

Pěkný den, vaše otázky naprosto chápu, na druhou stranu platí, že pokud se něco změní, budeme o tom hlasitě informovat 🙂 S Novou intenzivně jednáme a věříme, že se nám podaří najít řešení. Co se týká termínu - stále je možné, že se výsledek dozvíme tento týden, ale kdyby ne, tak jednání tímto týdnem určitě neskončí.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem zastánce Vodafone, protože od té doby, co to převzali od UPC to jde od 10ti k 5ti. Zároveň jsem fanoušek F1, která jde tím samým směrem.

Nicméně, tydle ... co tu jednotlivé TV dělají je naprostý hyenismus a vysmívání se zákazníkům. Nebudu zmiňovat všechny případy, to bych si asi zlikvidoval klávesnici, pro příklad:

- Golf - máme tu na to specielní kanál "Golf Channel", ale pak přijde nejmenovaná sociální TV, která ukradne hlavní turnaje sezony a pak z nich vysílá 70 minut? To si děláte p...l a za todle musíme platit???

- NFL - několik let to parádně běželo na kanálech Sport. Následně přijde PS a sebere to, aby mohl vytáhnout z operátorů a lidí další peníze na zbytečné kanály.

- Formule - a máme tu deja vu, ale PS už sme vydojili, tak si vymyslíme další nesmyslné kanály a budeme dojit dál.

Sem rád, že se alespoň Vodafone snaží a i když to nedopadne, tak pro mne cirkus F1 rozhodně nebude důvod, abych řešil přechod, navíc k takové firmě jako je Kislýk (ano je to prohozeno schválně) 🤮

  • Premium
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • CA modul
  • Čelákovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ta NFL se od příští sezony stěhuje na Novu a ta ji chce, podle dosavadních informací, vysílat na Nova Sport 1 a 2. Otázka je, kolik tam toho bude vysílat, když prioritu u nich má, ze zámořských sportů, zjevně NHL a NBA. Tak by mě zajímalo, kam NFL mezi ně chtějí vecpat. Aby to nedopadlo jako s tím zmíněným golfem.

  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do startu závodního víkendu zbývá 1 den a 19 hodin a operátoři mají pocit, že mají ještě čas vyjednávat a fanoušci budou dál čekat. Vyřešil jsem to na ročním předplatným F1 TV za 50€ a tím se moje ochota zaplatit českým operátorům limitně přiblížila nule. Nepochopím, že někdo zaplatí kopec peněz za práva a pak takto promrhá šanci je zpeněžit. Teď už doufám, že se Vodafone s O2 nedohodne, protože by to logicky vedlo ke zdražení všech TV služeb.

  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal, 4 x CA modul
  • Brno - Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím to stejně. Jenže je spousta lidí, kteří mají hodně rádi formule (1, 2 i 3) a k O2 se nahnat nenechají. A o tu skupinu platících diváků, minimálně pro letošek, operátoři přišli. V F2 máme Romana Staňka, první tři závody asi rozhodnou o jeho kariéře a já nebudu čekat na to, jestli se alespoň na část sezóny operátoři dohodnou, tou dobou už Roman ani nemusí F2 jezdit. Když O2 moje peníze prostřednictvím Vodafone nechce, jejich problém. Odmítám však platit za seriál od poloviny.

  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal, 4 x CA modul
  • Brno - Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mě by teď zajímala i situace u Telly, kde je to hodně nepřehledné. Na jejich FB jsou zákazníci, kterým už před týdnem operátoři tvrdili, že je to hotová věc a někomu to prý řekla i Nova samotná, ale oficiálně Telly pořád tvrdí, že se jedná? Tak jak to tam sakra je? Kdyby Telly oznámila, že to má, tak k nim přejdu a to asi definitivně, protože oproti VF by mi tam nic nechybělo a naopak, manželka by tam měla tenis na PS3. Ale takhle fakt nevím, no. Uvidíme zítra, jak se to vyvrbí a podle toho se rozhodnu.

  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, retron napsal:

Tak strategie je jasná nahnat ovce k O2TV a pak v březnu to nabídnout zbytku.

Ale jim o tohle určitě nejde.

Kolik lidí proto přejde, nebude to více jak nižší desítky tisíc klientů a to jim tu licenci nezaplatí. 

Oni potřebují aby jim VF a ostatní operátoři platili za většinovou bázi (celkem nižší stovky tisíc zákazníků - což je rozdíl řádu)

A na zařazení je "čas" až do 29.2., teprve tehdy začíná NS5/6 vysílat, nebo snad už někdo viděl na těch kanálech něco běžet?

Upraveno uživatelem Standa
  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...