Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil tomus,

Doporučené příspěvky

@tomus 

tak jasně, že Vodafone tuhle situaci nezpůsobil, dokonce si myslím, že Nova tímhle tahem, může dost lidí naštvat a ti místo k o2 přejdou na F1 TV Pro, protože Nova trochu přeceňuje  význam česko-slovenského komentáře, já osobně to bez těch blábolů Eiseleho a Fabryho vydržím, snad Král tam byl taková přidaná hodnota, ale ne nepostradatelná.

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 hours ago, Adolf.Shitler said:

@Medvěd Máš pravdu (a to nemyslím ironicky) - kdo chce fotbal nebo hokej, tak si zapne O2 TV. Problém ve zdejší diskuzi je ale ten, že místo aby tak činili i další sportovní fandové, tak tady jenom soustavně vypisují, jak by měl VF tyto sporty také zařadit (a samozřejmě s okřídleným blábolem, že jak ne, tak odchází ke konkurenci).
Fa O2 je křivá jako šavle, ale naštěstí není povinnost u ní být, takže tím je vše vyřešeno a naopak, kdo u ní být chce, ať si to užije.

Asi je to složité pro tebe si představit, že existují lidi, kteří v TV sledují buď pouze ten sport, nebo věci, které mohou mít kdekoliv jinde a nebo pro ně tak důležitá 🙂

4 hours ago, Peno said:

No, jako velký fanoušek F1 budu bohužel nucen skutečně odejít s TV jinam. S internetem nemohu, a upřímně, ani nechci, protože VF kabel je u nás nejlepší a nejspolehlivější nabídka. Přiznávám, že jinak mne sport moc nezajímá. Občas se podívám na hokej, hlavně NHL, a americký fotbal a ani o jedno přechodem ke Skylinku (k O2 fakt nechci), nepřijdu. Proč mám hlavně kabelovku, jsou ale dokumenty a tam budu u Skylinku opravdu velmi trpět, protože nemají kanály od Discovery a celkově je tam nabídka dokumentů hodně mizerná. A pak taky kvůli dětským kanálům pro děti, ale kvůli dětem už platím Disney+ a SkyShowtime (které platém ale i pro sebe, kvůli Star Treku LOL), takže ty nakonec v podstatě o nic nepřijdou. Ale pro F1 jsem, bohužel, ochoten obětovat i dokumenty. Nicméně, na rovinu říkám, že pokud se F1 k Vodafonu vrátí, rád dám Skylinku košem a k VF se s televizí vrátím. Ale absence F1 je pro mně momentálně nepřekonatelnou překážkou k tomu, abych u VF s TV zůstal. Jakkoliv mne to, jako dlouholetého zákazníka UPC a následně Vodafone mrzí.

Popravdě, ani ta nabídka O2 na dokumenty není příliš slavná. Vlastně se mi o něco málo líbí Skylink, ale tím bych zase přišel o NS 6 a Motosport a to se mi taky příliš nechce.

 

6 hours ago, Medvěd said:

Pro pány Shitlera (který ví vše nejlépe) a pana kautskym (který pracoval úplně všude a tak ví také nejlépe): Když se chci podívat na fotbal nebo na hokej, tak si zapínám O2 TV a nic tak strašného, jak zde stále podsouváte se neděje. Prostě zapnu a koukám. Jestli mám s nějakou televizí pořád nějaký problém, tak je to kupodivu ta Vodafonská.
O2 vám zabilo babičku? Zapálilo stodolu? Snědlo čokládu? Jinak si ty vaše opakující se reakce (často mimo téma, ale to je věc administrátorů) neumím moc vysvětlit.

Pokud už máte O2 TV, tak jak ji používáte? Hlavně by mě zajímala zkušenost s Android TV aplikací.

A pokud náhodou netušíte, jak je na tom DD+, nebo zda je vše jenom stereo (spíše pro zajímavost, ono mě moc už netrápí - na VF jsem to stejně používal jen u HBO a za chvíli by se u nás měl objevit MAX, který sice bude mít dražší předplatné v 3 tarifech- podobně jako Netflix - ale v tom nejvyšším by měl nabídnout více titulů v 4K + Atmos - alespoň tak je to zatím v zahraničí, plus HBO má momentálně stejně snížený bitrate v DVB-C 😞 ) ?

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, r2d2 napsal:

Popravdě, ani ta nabídka O2 na dokumenty není příliš slavná. Vlastně se mi o něco málo líbí Skylink, ale tím bych zase přišel o NS 6 a Motosport a to se mi taky příliš nechce.

Hlavní problém je cena. U Skylinku zaplatím za balíček s Nova Sport 5 a taky nějakými těmi dokumenty a dětskými kanály 399 (s tím, že za první tři měsíce zaplatím je 298 a je šance, že během nich Nova Sport 5 zařadí VF). U O2 bych totéž zaplatil jen za sportovní kanály. Za podobnou nabídku, jako u Skylinku, bych musel zaplatit o stovku víc a to se mi už dávat nechce.

  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Adolf.Shitler said:

A pro tebe je zjevně snadnější se tady registrovat a vypisovat nesmysly místo toho, aby sis pořídil tu O2 TV a měl po problému 😄

Ne, pro mě je snadnější nedělat nic, nemuset jít vracet STB, rušit smlouvu atd. - proto jsem přisel na tohle fórum s dotazem, jak to vypadá a zda je šance, že se obsah objeví na VF. A jelikož to momentálně tak nevypadá, tak mě zajímalo jak to řeší ostatní a kam budou případně přecházet, není to tak složité 🙂 A evidentně nejsem sám soudě podle této diskuse.

Ale neboj, pokud se nic nezmění, tak VFTV za měsíc nemám a na tohle fórum možná zavítám jen kvůli věcem s internetem (ten si nechám) 🙂

 

Quote

Hlavní problém je cena. U Skylinku zaplatím za balíček s Nova Sport 5 a taky nějakými těmi dokumenty a dětskými kanály 399 (s tím, že za první tři měsíce zaplatím je 298 a je šance, že během nich Nova Sport 5 zařadí VF). U O2 bych totéž zaplatil jen za sportovní kanály. Za podobnou nabídku, jako u Skylinku, bych musel zaplatit o stovku víc a to se mi už dávat nechce.

@PenoTo je pravda s tou akcí na 2 měsíce, sakra nad tím ještě zapřemýšlím, to je docela dobrá nabídka, i když bez MotoGP...

 

 

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, r2d2 napsal:

Pokud už máte O2 TV, tak jak ji používáte? Hlavně by mě zajímala zkušenost s Android TV aplikací

Moje dnešní zkušenost, chtěl jsem O2 TV nainstalovat u příbuzného na Google Chromecast HD s Google TV (nebylo to kvůli Nova Sportům) a oni nemají aplikaci pro Android TV !

Sice jsem se dočetl na internetových fórech že se tam dá nahrát pomocí APK souboru a tak nějak zhruba to funguje, ale to že O2 nemá oficiální aplikaci pro Android TV která by šla stáhnout z Google play je pro mě fakt nemilé překvapení.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24 minutes ago, Adolf.Shitler said:

Proč bys musel vracet STB, rušit smlouvu atd.? A proč by měli ostatní někam přecházet? Prostě si všechno necháš jak je a jenom doplníš o O2 TV (nebo o Skylink). Nebo při každé změně něčeho budeš pendlovat jak kyvadlo mezi operátory? To hodně štěstí 🙂

Proč bych si platil 2x televizní služby, když můžu mít jen jednu (a ano, to samozřejmě bude stát méně)? Pro mě je TV primárně o tom živém sportu a k tomu občas ještě HBO (ale to momentálně hlavně přes HBO Max) a dokumenty - a to můžu mít kdekoliv jinde.

Quote

Moje dnešní zkušenost, chtěl jsem jí nainstalovat u příbuzného na Google Chromecast HD s Google TV (nebylo to kvůli Nova Sportům) a oni nemají aplikaci pro Android TV !

Sice jsem se dočetl na internetových fórech že se tam dá nahrát pomocí APK souboru a tak nějak zhruba to funguje, ale to že nemají oficiální aplikaci pro Android TV je pro mě fakt překvapení.

Huh? Na jejich stránkách jsem našel na to ale návod: https://www.o2.cz/podpora/o2-tv/android-televize-a-aplikace#s-o2-tv-2-0 takže z toho jsem zmatený. A funguje jim aspoň Chromecast (ten klasický cast z zařízení) v tom případě, nebo jak jste to vyřešil?

Večer asi zkusím mrknout do Play Store na zařízení, zda to tam najdu tu aplikaci, nebo nikoliv.

Díky za info.

Upraveno uživatelem r2d2
  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Adolf.Shitler napsal:

Proč bys musel vracet STB, rušit smlouvu atd.? A proč by měli ostatní někam přecházet? Prostě si všechno necháš jak je a jenom doplníš o O2 TV (nebo o Skylink). Nebo při každé změně něčeho budeš pendlovat jak kyvadlo mezi operátory? To hodně štěstí 🙂

Jelikož hodlám dál používat internet od VF, nechám si od nich i ten televizní základ. Tudíž si nechám i STB a CA modul. Ale platit dvě služby také nehodlám. Ty peníze dokážu využít lépe. No a pokud VF přidá Nova Sport 5, tak službu zase zase povýším a zruším Skylink. Naštěstí nemám u VF úvazek, který by mi v tomto bránil.

  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...