Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Tak jsem se byl podívat na nabídku Magenta TV web, messenger, návštěva prodejny a zjistil jsem že ten Canal+ je opravdu plná verze, takže videoteka,  anglická fotbalová liga a od ledna ženský tenis a to je moje nejsledovanější záležitost,  kvůli které jsem měl i Sport Pack od O2. A dále jsem zjistil,  že od tarifu L mají Dramox v rámci tarifu.  Jen tato divadelní videoteka stojí 299 Kč.  Canal + zdarma jinak stojí tuším 189 Kč.  Mám rád divadlo ženský tenis a když už fotbal tak anglická liga. Takže si to namíchám jinak.  Teď mám Komplet od Vodafone a jako doplněk Sport Pack od O2. Nově Nově T-Mobile L plus jako doplněk Vodafone Základ plus HBO MAX.

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, marek-81 napsal:

@Pavel mnení pravda, že Voyo nepřidalo žádný filmy. Například Invalida je pěkná komedie... Zahraniční akvizice je slabá, to je Pravda, ale na druhou stranu Voyo se prezentuje jako národní platforma která se soustředí na české filmy a seriály.  Netflix přidává mnohem více filmů, ale na korejské blbosti nebo pořady pro náctileté se koukat teda nemusím. Pokud bych počítal čistě americkou nebo evropskou tvorbu Netflixu, tak to jsou tak dva filmy týdně. Takže nic moc. 

Ten film invalida jsem vůbec nedokoukal.Pekna blbost.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je super zpráva, z toho mám velkou radost. Zrovna nedávno jsem si četl o Warner TV v zahraničí a říkal si, že by bylo fajn ji mít i tady. Jinak Warner Bros. mám od malička moc rád (Tiny Toon Adventures, Looney Tunes atd.), vzpomínám si, jak se v 90.letech dával na ČT1 ten blok Warner Bros. uvádí. Na tenhle kanál se těším 🙂 

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BBC Earth chce do nabídek dalších operátorů

 

https://www.parabola.cz/clanky/7619/bbc-earth-chce-do-nabidek-dalsich-operatoru/

 

Jednáme s více operátory ohledně zařazení programu BBC Earth," uvedla webu parabola.cz Eva Sedláčková ze společnosti Channels

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skylink má nový ceník. Zavádí a ruší balíčky, nabízí Apple TV+

 

https://www.parabola.cz/clanky/7620/skylink-ma-novy-cenik-zavadi-a-rusi-balicky-nabizi-apple-tv-plus/

 

ta konkurence se nám pěkně rozjíždí.Pozor Vodafone!

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Které stanice končí

Z rozhodnutí společností Discovery a CBS ukončí své vysílání ke konci roku, tedy 31. prosince 2023, tyto stanice:

Discovery Turbo XTra HD

Discovery Science

CBS Reality

Samozřejmě tyto stanice nenecháme odejít jen tak bez náhrady. Stanice Discovery Turbo XTra HD a Discovery Science nahradíme programem stanic Auto-Motor Sport a Inultra (HD).

 

může někdo k Vodafone vysvětlit ty náhrady programu,když už dávno vysílají v síti Vodafone dlouho.Když náhradu tak novým programem .To jste měli napsat přesun mezi balíčky a ne náhradu programu.

InUltra a Auto Motor Sport jsou v nižších nabídkách Vodafonu

 

https://www.mediaguru.cz/clanky/2023/12/inultra-a-auto-motor-sport-jsou-v-nizsich-nabidkach-vodafonu/

 

Oba Discovery programy byly v základním balíčku Vodafone TV.. Discovery programy nahradíme stanicemi InUltra v Ultra HD a Auto Motor Sport HD, které byly do této doby součástí balíčků Family, Sport a ALLinONE. Tím pádem obě stanice vyndáme z původních balíčků a přesuneme do základu à zpřístupníme je všem divákům Vodafone TV,“ uvedl pro MediaGuru mluvčí operátora Ondřej Luštinec.😆

Stanice A11 si ve Vodafone TV polepšila o téměř sto pozic

 

https://www.mediaguru.cz/clanky/2023/12/stanice-a11-si-ve-vodafone-tv-polepsila-o-temer-sto-pozic/

 

to jsou novinky ale k pláči .

kdyby alespon přidali HGTV od Discovery.Žadná výhra alespon něco jako náhrada.

  • Souhlasím 2
  • Zmatený 1
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...