Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
Před hodinou, David - UPC napsal:

A ted to zbavit vsech tech nesmyslnych barvicek a cingrlatek a udelat z toho SINGLE-COLUMN ciste datovy zdroj.
Protoze tahleta marketingova omalovanka je pro puvodne zamyslene ucely (jen a pouze zpracovani obsazenych DAT) bez pomerne slozitych manualnich uprav nepouzitelna.

Upraveno uživatelem David - UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, David - UPC napsal:

co ty přesuny programu od 15.3. frekvence 674 se nějak vyklízí proč ?

Filmbox Family,National Geographic  v SD verzi kam zmizely ?

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
40 minutes ago, Evzen napsal:

A ted to zbavit vsech tech nesmyslnych barvicek a cingrlatek a udelat z toho SINGLE-COLUMN ciste datovy zdroj.
Protoze tahleta marketingova omalovanka je pro puvodne zamyslene ucely (jen a pouze zpracovani obsazenych DAT) bez pomerne slozitych manualnich uprav nepouzitelna.

Já jsem spokojený, raději omalovánky než-li pouhé pdf. Ostatně předpokládám, že poskytnutý spreadsheet je meziprodukt výsledných pdf tabulek.

Teda spokojený jen částečně... upc.cz nepatří k mým oblíbeným stránkám, jen občas je navštívím, když hledám nějakou informaci. Když se pracně proklikám  na Frekvenční přehled, tedy tam, kde podobné informace předpokládám, žádné jiné nežli pdf tabulky tam nenacházím (zatím?). Jediný odkaz na diskuzním fóru asi nestačí...

Pozn. Celkem nedávno jsem si pořídil (výhodně, s úmyslem začít používat) MS Office 2016. Byl jsem šokován, připadal jsem si jako při přechodu z navyklé četby klasických knih na četbu komiksů a hraní s omalovánkami...

Upraveno uživatelem Retiree
formát textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, David - UPC napsal:

Nechápu proč jste tam nechal listy s verze z roku 2017, dokonce je tam verze co teprve bude (duben 2018). Je to prostě matoucí. Měl by tam být vždy pouze aktuální stav. To existují případy kdy se zařízení "zasekne" na nějaké staré verzi řazení? To přece není možné. Ani jste neodstranil ty chyby co jsem tady napsal. Nechápu proč jste se mne předtím ptal na můj názor. Pravda, názor jsem napsal, ale nemusí být respektován.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
11 minutes ago, marena napsal:

Možnost vlastního třídění?! Neprovokujte! xD

Mareno, Mareno, proč reaguješ na něco, čemu zjevně nerozumíš, nikdo Tě k ničemu nenutí... Oficiální materiály UPC (podle Davida) mi zřejmě nevyhovují, chci je setřídit podle svých potřeb, David mi k tomu poskytuje podklady... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@David - UPCA doplníte aspoň ten frekvenční přehled pro DVB-T (pro mě v jakékoliv formě, třeba jako pdf soubor na Vaše oficiální stránky) tak jak jsem Vás o to prosil na začátku? Já osobně nic jiného nechci. Samozřejmě teď aktuálně od Vás něco mám, ale mám na mysli jako trvale udržovaný aktuální dokument.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 minutes ago, Retiree napsal:

Mareno, Mareno, proč reaguješ na něco, čemu zjevně nerozumíš, nikdo Tě k ničemu nenutí... Oficiální materiály UPC (podle Davida) mi zřejmě nevyhovují, chci je setřídit podle svých potřeb, David mi k tomu poskytuje podklady... 

Ale já to chápu, to popíchnutí byla jen narážka na jejich revoluční cihlu, jejíž hlavní výhodu je to, že uživateli nedovoluje seřadit si kanály podle sebe. Na nápravě čehož se samozřejmě "pracuje". Už asi dva tři roky ;)

Ale nic, nechme to být, už jsem zase off-topic...

Upraveno uživatelem marena
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...