Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, David - UPC napsal:

Vypadá to dost dobře. Je ale zapotřebí, aby se k tomu vyjádřili i jiní uživatelé zejména @Retiree, který výslovně něco takového (nebo podobného) žádal.

Já osobně bych k tomu měl tyto připomínky:

- Myslím si že by v celém tom xlsx souboru měly zůstat pouze listy s poslední verzí řazení dané služby jinak to může být matoucí.

- Pak ještě takové drobnosti:

  - U DVB-T kanálů někde naspodu bych napsal, že šířka pásma je pro všechny muxy 8 MHz.

  - U DVB-C kanálů bych zase někde naspodu uvedl, že pro všechny multiplexy je přenosová rychlost 6900 kb/s (např. na listu s názvem "razeni 1117 v1.40 cam"). Dále, za ty číselné hodnoty frekvencí, např. 634, doplňte všude MHz - ať je to jasné o co se jedná (i naprostému začátečníkovi).

 

 

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
16 minutes ago, mirij napsal:

 Je ale zapotřebí, aby se k tomu vyjádřili i jiní uživatelé zejména @Retiree, který výslovně něco takového (nebo podobného) žádal.

Nad očekávání, i když ja osobně si to, prakticky rovnou do excelu, můžu kdykoli naskenovat. Spíš co řeknou ostatní. Zatím jsem neprohlížel detaily, s připomínkami od mirij souhlasím. Já bych v podobné formě uvítal i Ceník služeb. A myslím, že nejenom já...

Poslední od mirij Oč jednodušší, než okecávat problém by bylo zaslat někomu (Davidovi) na UPC tabulku s vyznačením chyb/oprav

Ironii VPA jsem nepochopil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@David - UPC Ještě bych Vás chtěl poprosit, abyste se ve firmě zamysleli na tím jak tyto frekvenční přehledy pro veřejnost aktualizovat/vytvářet nějak automaticky. Jakmile u Vás technici provedou nějakou takovou změnu tak, aby se to ihned/co nejrychleji promítlo do těchto veřejných přehledů. Jak jste dnes mohl vidět tak jak DVB-C tak i v DVB-T jsou chyby.

Pokud byste tohle zvládli tak jste skutečně profesionální.

Upraveno uživatelem mirij
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
11 minutes ago, Retiree napsal:

Oč jednodušší, než okecávat problém by bylo zaslat někomu (Davidovi) na UPC tabulku s vyznačením chyb/oprav

Aha, takze zakaznik bude opravovat profesionala... bomba... :-\
Ze bych teda priste, az pojedu treba s autem do servisu, jim rovnou presne rekl, co s tim je, a ukazal jim, co a jak presne maji spravit... A pak jim za to jeste zaplatil...
Nova doba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...