Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

@David - UPCTen můj předchozí komentář platil zejména v době kdy v tomto vlákně byl/ještě existoval Váš komentář kde jste psal, že ten xlsx soubor stahujete a máme se řídit pouze oficiálním pdf souborem. Jinak, ano, já vím, že v tom xlsx dokumentu je záložka pro DVB-T frekvence.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Takze podtrzeno a secteno, jestli dobre vidim, prubeh byl opet typicky manazersky:
Jakesi "reseni" dodano, ukol oznacen za splneny...
Ze to "reseni" je v praxi uplne na ho*no, to uz dodavatele nezajima... a ti, co poukazou na nedostatky a odchylky od puvodnich pozadavku, jsou nakonec za ty spatny a neustale nespokojeny...

Ze by se nekdo chytnul za nos a uvedomil si, ze "kdyz uz neco delas, delej to PORADNE, nebo to radeji nedelej vubec", to ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@David - UPC @Retiree Zveřejňuji xlsx soubor jak by ty tabulky také mohly vypadat. Je to vlastně zejména šablona, která se musí dovyplnit (je tam vyplněno pouze pár kolonek), ale umožňuje srovnání všech služeb dohromady a v podstatě jakékoliv řazení podle jakéhokoliv sloupce (pomocí těch zobrazených šipeček u každého sloupce; v Excelu je možné řadit postupně i podle více sloupců). Souboru UPC_channels.xlsx.pdf  je nutné po stažení umazat tu koncovku .pdf, kterou jsem musel k názvu připojit, protože .xlsx není povolená přípona souborů pro nahrání sem. Idea tabulky je, že pokud daná kolonka není vyplněná tak v dané službě daný kanál není.

Samozřejmě je možné tam přidat další sloupce, upravit názvy stávajících sloupců.

V tom prvním sloupci na listu Televize by měly být veškeré televizní kanály (jak SD tak HD). Já jsem jich tam vložil pouze pár (obdobně na listu Rádio).

Upraveno uživatelem mirij
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

@mirij  Vycházejme z toho, že někdo podobnou tabulku (čas od času) připraví k publikací na oficiálních stránkách UPC z titulu své placené funkce, nebo jaksi navíc, ze zájmu o danou problematiku (vzpomeňme, jak před pár lety UPC stránky vypadaly), ale především, ve formě srozumitelné běžnému klientovi. Ať tak či onak, vždy vychází z nějaké, již existující, nebo jím vytvořené tabulky. Nechtějme po onom člověku práci navíc, vždyť pro podobné účely byly vytvořeny různé formáty pro výměnu dat. Chce to jen po závěrečném Save as PDF ještě navíc pouze Save as CLS (např) a příslušný soubor nabídnout ke stažení. 

Se souborem typu CLS si už zájemce naloží podle své potřeby, ve svém oblíbeném programu. Já stále používám Excel 2003, který mimochodem v základu xlsx ani neumí, omalovánky jsem sice výhodně koupil s laptopem, ale autora  jejich podivné filozofie (včetně zlemplovatělých programátorů) proklínám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník domsmrc

Zdravím. Tak jsem myslel, že od března na CN po zavedení HD už měly být opraveny začátky pořadů. Stále tomu tak ale není. Ví někdo, kdy k tomu tedy dojde? Předem díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 6 hodinami, Retiree napsal:

omalovánky jsem sice výhodně koupil s laptopem, ale autora  jejich podivné filozofie (včetně zlemplovatělých programátorů) proklínám

Mrkni na Classic Menu for Office, tim se da Office dostat do pouzitelne podoby. Pouzivam to uz leta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Používám téměř u všeho jen české mutace, takže se ptám: Platí tvrzení Supports All Languages i pro češtinu? Zatím stále 'pracuju' na desktopu a s Office 2003. S Office 365 na laptopu jsem se zatím vůbec nesžil (laptop jsem si pořídil pro radost...), prakticky jsem skončil neúspěšným převodem rozsáhlé tabulky, neboť IT machři zapomněli potřebnou funkci implementovat do posledních verzí. Je Ti tedy Evžene doufám jasné, že dám na Tvoje doporučení a co z toho pro Tebe plyne...xD

Stáhnul jsem si trial, zatím mi připadá, že to jsou stále stejné omalovánky... No, zkusím ty dva týdny přežít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Jestli jsem spravne pochopil princip vnitrniho fungovani, tak to podporuje vsechny jazyky takrikajic "samo do sebe", protoze to neobsahuje vlastni stringy, ale vsechno taha primo z Office. Proste to jen na ribbon prida separatni tab "Menus" s klasickym menu a klasickym toolbarem, kam jsou 'vytahane' funkce do takove podoby, jakou normalni lidi znaji.
V "Classic Menu Manageru" si pak muzes klidne ty ostatni taby povypinat, aby na ribbonu nestrasily.

Nic vic to neumi a ani neslibuje, takze pokud se to "stale stejne omalovanky" tyka neceho jineho nez podoby menu, tak jsem z obliga a musis jit plakat na jiny hrob ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...