Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

6 minutes ago, beepee napsal:

že přibidou Asi tak.

ale ,když se podíváš pozorně jsou tam programy které nevysílají vůbec ani v ČR a Slovensku .Můj tip je, že přibydou   asi ty na frekvenci 536 a nějaké se překlopí do HD??

Upraveno uživatelem Pavel m
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pokud Vám z nějakého důvodu nevyhovuje oficiální seznam kanalů UPC, který sem dal David,
tak zde máte alternativní seznam v tabulce ve formátu XLS pro Excel, na který jste kdysi bývali zvyklí.
Po stažení souboru si umažte koncovku PDF, kterou jsem za název souboru musel umístit, protože přípona .xls není povolená přípona souborů, které lze na fórum umístit.

 

seznam_muxu_20180302.xls.PDF

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas tak bych se na ty De stanice netěšil.Kdyz se podíváte na dalsi stránku (razeni 0318 v1.14 rr navrch,platny od 2.4) tak DE stanice se tady neobjevuji.Z toho seznamu uvažovaných stanic tam zustalo pouze Tuty Hd, Šlágr 2,Fine Living HD,Private HD,Prima+1 HD a jedna regionalka.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, tomus napsal:

Ahoj, pokud Vám z nějakého důvodu nevyhovuje oficiální seznam kanalů UPC, který sem dal David,
tak zde máte alternativní seznam v tabulce ve formátu XLS pro Excel, na který jste kdysi bývali zvyklí.
Po stažení souboru si umažte koncovku PDF, kterou jsem za název souboru musel umístit, protože přípona .xls není povolená přípona souborů, které lze na fórum umístit.

 

seznam_muxu_20180302.xls.PDF

Sem na diskuzní fórum ty tabulky ale nepatří. Když je tady tehdy David zveřejnil tak mne tím vlastně trochu překvapil. Myslel jsem, že je aktualizují a zveřejní na oficiálním webu. Přece není možné, aby byly někde tady, obtížně dohledatelné, v hlubinách diskuzního fóra na nějaké 50-té stránce. Mají být snadno přístupné pro všechny z oficiálního webu a měly by být bez chyb, stále aktuální.

Nakonec musím souhlasit s posledním prohlášením Davida, že už sem nic dávat nebude, je to vlastně správné.

Jinak ale ta Vaše tabulka nevypadá vůbec špatně a razí ten směr mít v jedné tabulce vše.

Ta moje šablona tabulky (kterou jsem sem dal) měla navíc možnost řazení podle libovolného sloupce.

 

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
Před hodinou, mirij napsal:

Myslel jsem, že je aktualizují a zveřejní na oficiálním webu. Přece není možné, aby byly někde tady, obtížně dohledatelné, v hlubinách diskuzního fóra na nějaké 50-té stránce. Mají být snadno přístupné pro všechny z oficiálního webu a měly by být bez chyb, stále aktuální.

Presne tak. Zcela logicky zaver, ke kteremu musi dojit kazdy, kdo pri praci pouzije selsky rozum.

Před hodinou, mirij napsal:

Nakonec musím souhlasit s posledním prohlášením Davida, že už sem nic dávat nebude, je to vlastně správné.

Pokud se nepletu, formulace nebyla o "davani sem do fora", ale o "obecnem 'STOP' zverejnovani cehokoliv dalsiho kdekoliv". A to je samozrejme uplne o necem jinem :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 3. 2018 at 13:28, Standa napsal:

No pokud mam excel soubor, tak si ho mohu nechat seradit podle vlasnich predstav nebo to tak neni?

No, není tomu tak, třeba Davidovu tabulku hned tak neseřadíte. Musíte ji nejprve dost pracně upravit.

Naproti tomu Tomusova tabulka - v té stačí udělat mnohem méně úprav, aby byla řaditelná podle jakéhokoliv sloupce. Já osobně, právě kvuli té řaditelnosti a tím pádem vzájemné porovnatelnosti co v jaké službě je, bych sloučil do jedné tabulky úplně všechno, jak DVB-C tak i DVB-T byť by měla třeba 20 sloupců s různými vlastnostmi.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, namec napsal:

Zas tak bych se na ty De stanice netěšil.Kdyz se podíváte na dalsi stránku (razeni 0318 v1.14 rr navrch,platny od 2.4) tak DE stanice se tady neobjevuji.Z toho seznamu uvažovaných stanic tam zustalo pouze Tuty Hd, Šlágr 2,Fine Living HD,Private HD,Prima+1 HD a jedna regionalka.

Ten německý balíček už byl potvrzený tolikrát, že si neumím představit, že by si to v UPC rozmysleli. Podle mě je to jen otázkou času, kdy ho zařadí. Jinak pokud v tom řazení od 2.4. není ani Prima Krimi, tak pak je možné, že nejdřív udělali to řazení od dubna a teprve pak vznikl ten dokument s řazením od 15.3. Protože Prima Krimi bude v nabídce na 100 % a měla by začít hned 1.4. nebo prostě začátkem dubna.

Já si myslím, že všechny ty programy, které v tom dokumentu jsou, se postupně v nabídce objeví, akorát to asi nebude u všech hned - třeba Primu Comedy Central v HD bych čekal spíš až později během roku, stejně tak Sport 5 HD, o kterém se zatím nikde nepsalo. Něco určitě přidají v dubnu a ty další třeba o něco později.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...