Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

@Marek-26Tak např. já osobně jsem chtěl pouze popis toho co je v DVB-T (seznam stanic, frekvence) a to na oficiálním webu nemají. Že poskytl tolik informací byla JEHO vlastní aktivita. Nebo spíš asi lenost ten vlastní dokument nepromazat a zbrkle jej sem dát. Ale, aby bylo jasno, mě to vůbec nevadí/nijak nevzrušuje, že tam byl uveden budoucí stav. Jen jsem mu potom napsal, že je to s tolika záložka nepřehledné.

Mimo to máte i v tom oficiálním pdf chybu/chyby, na jednu jsem tady upozorňoval. Ale to Vám vůbec nevadí, to se nikdo neráčí opravit. Hlavně, že na ten dokument stále odkazujete.

 

Upraveno uživatelem mirij
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, David - UPC napsal:

Řiďte se jediným a oficiálním dokumentem PDF, tedy frekvenčním přehledem digitální kabelové televize, který je ZDE 

 

Ale tady ten dokument je z 31.10.2017. Je to aktuální verze? Děkuji.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, reakce je na Davidův odkaz na dokument - frekvenční plán (a jde mi  o DVB-C), který byl aktualizován 31.10.2017.

Tak se ptám, jestli neexistuje nějaký novější, protože se mi zdá, že po tomto datu byly změny. Naposledy slovenské veřejnoprávní Jednotka a Dvojka v HD.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 minutes ago, renca napsal:

Ne, reakce je na Davidův odkaz na dokument - frekvenční plán (a jde mi  o DVB-C), který byl aktualizován 31.10.2017.

Tak se ptám, jestli neexistuje nějaký novější, protože se mi zdá, že po tomto datu byly změny. Naposledy slovenské veřejnoprávní Jednotka a Dvojka v HD.

Aktuální je tento frekvenční plán k 1.3.2018  - https://www.upc.cz/content/dam/www30-upc-cz/pdf/Frekvencni_prehled_digitalni_kabelove_televizee.pdf

 

Upraveno uživatelem Tommy Kindernay
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, domsmrc napsal:

Zdravím. Tak jsem myslel, že od března na CN po zavedení HD už měly být opraveny začátky pořadů. Stále tomu tak ale není. Ví někdo, kdy k tomu tedy dojde? Předem díky za info.

Monitoruji stanice pravidelně. CN konkrétně mám puštěný 6 hodin denně a tento problém se již vyskytuje MINIMÁLNĚ... Je potřeba pochopit, že to nemůže vyjít na vteřiny přesně pokaždé - není to tak ani na Nicku nebo Nick Jr. i když tam jsou "přesnější". To prostě není technicky/lidsky úplně možné. V lednu to bývalo na CN useknuté o celé 2-3 minuty. To problém byl, ano. Ale ani tehdy se nikdo kromě vás neozval. Nyní to je buď zcela přesně, jak to má být, anebo do minuty kdy se useknou maximálně úvodní titulky. Za poslední čtyři dny jsem to zaznamenal možná 4x a to to bylo jen asi o 20 vteřin. To je asi na úrovni statistické chyby. Je to fakt zanedbatelné a nikdo to řešit nebude. Možná až si začne sto lidí stěžovat tak si toho vůbec někdo nahoře všimne a začne to řešit. Ale současný stav je více než přijatelný. Brzy přijde ještě reklama, tak třeba to pak bude k vaši plné spokojenosti. Můžu vám ale říct, že normálnímu divákovi to je relativně jedno. Jestli si něco nahráváte, ok, ale asi znělky nejsou něco co by vám mělo úplně chybět. Psal jsem vám již minule, jak je to složité a přijde mi to trochu už jako hnidopišství. Buďme fakt rádi, že tady vůbec nějaký CN v češtině a v HD vůbec je.

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník domsmrc
22 minutes ago, Jack_6428 napsal:

Monitoruji stanice pravidelně. CN konkrétně mám puštěný 6 hodin denně a tento problém se již vyskytuje MINIMÁLNĚ... Je potřeba pochopit, že to nemůže vyjít na vteřiny přesně pokaždé - není to tak ani na Nicku nebo Nick Jr. i když tam jsou "přesnější". To prostě není technicky/lidsky úplně možné. V lednu to bývalo na CN useknuté o celé 2-3 minuty. To problém byl, ano. Ale ani tehdy se nikdo kromě vás neozval. Nyní to je buď zcela přesně, jak to má být, anebo do minuty kdy se useknou maximálně úvodní titulky. Za poslední čtyři dny jsem to zaznamenal možná 4x a to to bylo jen asi o 20 vteřin. To je asi na úrovni statistické chyby. Je to fakt zanedbatelné a nikdo to řešit nebude. Možná až si začne sto lidí stěžovat tak si toho vůbec někdo nahoře všimne a začne to řešit. Ale současný stav je více než přijatelný. Brzy přijde ještě reklama, tak třeba to pak bude k vaši plné spokojenosti. Můžu vám ale říct, že normálnímu divákovi to je relativně jedno. Jestli si něco nahráváte, ok, ale asi znělky nejsou něco co by vám mělo úplně chybět. Psal jsem vám již minule, jak je to složité a přijde mi to trochu už jako hnidopišství. Buďme fakt rádi, že tady vůbec nějaký CN v češtině a v HD vůbec je.

V pohodě. Zatím jsem nekontroloval důkladně. Jen jsem to pustil v tomto týdnu dvakrát a ani jednou jsem tam neviděl úvodní titulky, tak jsem myslel, že je to pořád o ty 2-3 minuty. Jestli je to takhle, tak to samozřejmě nevadí. Chtěl jsem to vědět kvůli nahrávání, abych nenahrával něco zbytečně. Takhle už vím, že je to dobré. Díky za info. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Evzen napsal:

Jak uz jsem psal - kdyz uz neco delas, tak to bud delej poradne, nebo radeji vubec.
A je uplne jedno, jestli se jedna o dobrovolnou praci nebo ne.

Jak rikam, umysl byl dobry a zajiste chvalyhodny(*)... jen, bohuzel, tezce zhaprovalo to provedeni.
Proste jen to "udelano/neudelano" nestaci... podstatne je "jak" je to nakonec udelano.
V tomto konkretnim pripade to bohuzel dopadlo spatne ze vsech pohledu - nejenze ten poskytnuty format vubec nesplnil to, o co bylo zadano, ale nakonec to blbe provedeni jeste vedlo ke klasickemu cimrmanovskemu "budu-li priste pozadan o spolupraci, tak se vam na to vyseru" :-\

* Jak vime, "cesta do pekel je dlazdena dobrymi umysly"... ;-)

Tomu se říká Za dobrotu na žebrotu.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujal (a hodně potěšil) mě ten seznam, co tady dneska uvedl Pavel m. Některý kanály v něm nepřekvapily, protože se předpokládalo, že dříve či později v nabídce budou (RTL, RTL 2, Super RTL, PRO 7, SAT 1, Kabel Eins, VOX a WELT, Prima+1, Prima Krimi, Šlágr 2 nebo HD verze TUTY a Prima Comedy Centralu).

Je určitě fajn, že těch HD se plánuje víc, třeba u RTL, PRO 7 a zvlášť u Sport 5 a Filmboxu plus jsem to nečekal. Ten Eurosport 4 moc nechápu, to mi připadá spíš jako nějaká chyba, protože neexistuje ani Eurosport 3 – to už bych spíš čekal, že Sport TV buď přidá Sport 4 nebo rozšíří občasný vysílání Sport 3 na plnohodnotný program. Jinak určitě bude obohacením i ten Filmbox Arthouse, ale chtělo by to aby k němu v SPI konečně přidali lokalizaci – když ne dabing, tak aspoň titulky.

Nejvíc mě tam zaujaly dvě věci – jednak, že to vypadá, že se UPC nakonec dohodlo na zařazení Československa a asi největší překvapení tam pro mě je německá verze Comedy Centralu – ten by mě potěšil hned dvojnásob, protože oni vysílají spolu s Vivou – Viva je od 2.00 do 14.00 a od 14.00 do 2.00 vysílá Comedy Central. Tak pokud ten německý balíček (nebo kterýkoli jiný) bude obohacený i o ten Comedy Central a Vivu, to bych měl velkou radost. Pamatuju si ještě Vivu jako celodenní stanici a tehdy jsem ji měl moc rád :)

Jinak kouknul jsem ze zvědavosti na slovenský web UPC a v jejich seznamu programů od 1.3. už jsou s hvězdičkou uvedeny i kanály, které mají přidat v dubnu – má to být m1 HD, m4 Sport HD, Retro, Fine Living HD a RTL HD ( https://www.upc.sk/content/dam/www30-upc-sk/_docs/rastre/programova_ponuka_dtv_180301.pdf ) Takže myslím, že minimálně ta HD verze Fine Living bude brzo určitě i tady.

Upraveno uživatelem Tommy Kindernay
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...