Přejít na obsah

Nové tarify pevného internetu


Kytkato
Přejít na řešení Vyřešil Altinik,

Doporučené příspěvky

Pokusil jsem ty adresy co mají 100Mbps upload, jaké jsou možnosti u business tarifů (Profi), jestli nemají alespoň 120-150Mbps, a výsledek je takový že je asi rozbitý/nedodělaný, když na těch adresách jsou dostupné jen 100/20 a 400/50, a navíc cena u 100/20 je zcela mimo.

Jinak u mě proběhla modernizace už asi měsíc a pořád tam mám starou rychlost (max 60Mbps upload)

Screenshot_20230608_150815_Opera.jpg

Screenshot_20230608_150725_Opera.jpg

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona modernizace na adrese neznamená automaticky dostupných 100Mbps, k tomu je třeba toho vyměnit mnohem více než pár prvků na adrese. Také záleží, jaký zesilovač tam byl dán, jestli je na CMTS/NODu spuštěné OFDMA pásno atd. A ta cena u toho 100/20 je opravdu mimo, stačí se podívat na cenu bez DPH 🙂 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Řešení

@thaischumi: Podle čeho jste usoudil, že upgrade u Vás již proběhl, dle dostupného 60 Mbit uploadu? Nechce se mi totiž žádat dvakrát na 60 Mbit a pak zase na 100 Mbit. Zároveň se mi nezdá, že by VF neinformoval ve zprávě o takové události, zřejmě se čeká na kompletní upgrade a pak se řekne, že všichni mají tu a tu možnost. 

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Altinik jak jsem tady už několikrát psal že přibyly 2 OFDMA upload kanály, navíc u nás v bytech nic vyměnit nebude, v době stavby 2017-2018 už s DOCSIS 3.1 počítali, v bytech už jsou od začátku celopásmové rozbočovače bez filtru.

  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 6. 2023 v 17:33, Technikus napsal:

Internetových poskytovatelů je alespoň v Praze mraky, nevím jak ve Vyškově a tak lze docela i vybírat a ceny a rychlosti se docela liší. 

Nicméně ten TV Komplet je prostě velice zajímavý balík všeho. Navíc, pokud je na něj lepší cena, to pak prostě s Voyo a HBO Max nelze s konkurencí vůbec srovnávat.

Nakonec zůstávám u Vodafone.  Netušil jsem, jak dovede zakouzlit s cenou, když u nich jsou spojené tři služby.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Vyskov
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Byl u nás agent O2 a nabízí v domě optiku.

250/250 - 149kč

500/500 - 249kč

1000/500 - 449kč

K ceně je zapotřebí platit za modem 99kč po dobu 5 let. Po této době se za modem neplatí. Cena za připojení je trvalá, není omezená žádným zvýhodněným obdobím.

Uznejte, že ta cena za net je opravdu zajímavá...

 

Upraveno uživatelem kraftwerk007
  • Souhlasím 1
  • Haha 1
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • 3x CAM, modem Technicolor
  • Liberec
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...